Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Opava

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Opava. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný Internet

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Opava 74601 Olomoucká okres Opava
WiFi Free Internet GPS: 49.9312592, 17.8760769


Město Opava

Město Opava je jako drahokam ukrytý v srdci Moravskoslezského kraje, svou nádherou a atmosférou přitahuje návštěvníky z celého světa. Toto město, obdařené bohatou historií a kulturou, je gotickou symfonií uprostřed moderního světa. Očaruje svými úzkými uličkami plnými historických domů, jedinečnými památkami a nádhernou zelení.

Opava, známá také jako "Bílá Opava" pro své světlé domy, byla založena v průběhu 12. století a stala se významným obchodním a kulturním centrem. Nejstarší část města, se svými křivolakými uličkami, je jako otevřený muzejní komplex, kde každá cihla vypráví svůj vlastní příběh.

Procházka městem je jako procházka časem. Můžete navštívit Slezské muzeum, nejstarší v České republice, a ponořit se do bohaté historie regionu. Pak je tu Hláska, gotická věž, která je jedním z ikonických symbolů města. Za zmínku stojí také Divadlo Zdeňka Nejedlého, jedno z nejstarších divadel v zemi, které dodnes uchovává svoji původní atmosféru a slouží jako centrum kulturního dění.

Opavu můžeme klidně nazvat městem zahrad, jelikož parky a zahrady tvoří důležitou součást městského rázu. Park Na Předmostí, se svými rozsáhlými zelenými plochami a klidnými zákoutími, je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Ale Opava není jen o historických památkách a zeleni, je to také město plné života a energie.

Jak se den přehoupne do večera, město se probouzí k životu. Restaurace a bary se plní lidmi, kteří si přišli vychutnat skvělou večeři nebo se jen setkat s přáteli. Opava je také domovem mnoha kulturních a hudebních festivalů, které přitahují návštěvníky z celého světa.

Opava je město kontrastů, kde se staré potkává s novým, kde se historie mísí s modernou. Ale především je to město s duší, které si okamžitě zamilujete. Je jako tajemná kniha, kterou si budete chtít přečíst znovu a znovu. Ať už jste milovník historie, milovník přírody, hudební fanoušek nebo jen hledáte místo k relaxaci, v Opavě najdete vše, co hledáte. V Opavě se skrývá tolik příběhů a tajemství čekajících na odhalení, že jedna návštěva stačit nebude.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Opava.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Opava | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku