Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Ostrava

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Ostrava. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Ostrava - Nová Bělá, Plzeňská EriMobile 72400 Ostrava Plzeňská 492/450 okres Ostrava-město
WiFi Free Internet GPS: 49.754575, 18.2463777778


Ostrava - Přívoz, Muglinovská EriMobile 70200 Ostrava Muglinovská 3231/26 okres Ostrava-město
WiFi Free Internet GPS: 49.852725, 18.2830388889


Ostrava, Vítkovická 70200 Ostrava Vítkovická 3279 okres Ostrava-město
WiFi Free Internet GPS: 49.8252611111, 18.2781861111


Ostrava, Michalkovická EriMobile 71000 Ostrava Michálkovická 1968/227 okres Ostrava-město
WiFi Free Internet GPS: 49.8408194444, 18.3251416667


Město Ostrava

Vítejte v Ostravě, městě, které je srdcem Moravskoslezského kraje. Ostrava, se svým unikátním charakterem, bohatou historií a nezapomenutelnou atmosférou, vás uchvátí na první pohled.

Ostrava je jako diamant v hrubém. Na první pohled brutální a neústupná, ale pokud si uděláte čas a podíváte se blíž, uvidíte její skutečné kouzlo. Je to město kontrastů, kde se průmyslová minulost míjí se současnou kulturou a zelení. Ostrava je místem, kde se střetávají minulost a přítomnost.

Představte si město, kde se v jedné chvíli můžete procházet historickými uličkami s kouzelnými kavárnami a obchůdky a za pár minut už stojíte před impozantními průmyslovými stavbami, které jsou dnes svědky zdejší těžké průmyslové minulosti. To je Ostrava. To jsou ty kontrasty, které dělají toto město tak neobyčejným a fascinujícím.

Ostrava je jako kovový květ, který vyrostl z průmyslu. V minulosti byla Ostrava známa jako "ocelové srdce" republiky díky svým železárnám a dolům. Dnes, i když je těžký průmysl minulostí, zanechal stopy, které město proměnily v originální a jedinečné místo. Například bývalý Dolní oblast Vítkovice, který byl přeměněn v průmyslový park plný života, kultury a vzdělání.

Ostravou však nežije jen její průmyslová minulost, ale také současné kulturní dění. Ostrava je domovem několika festivalů, jako jsou Colours of Ostrava nebo Beats for Love, které přitahují návštěvníky z celého světa.

Ale Ostrava je také městem zeleně. Přestože je často spojována s průmyslem, skýtá návštěvníkům i klidná místa k odpočinku. Komenského sady, Bělský les nebo Ostravice, která protéká městem, jsou jen některá z míst, kde můžete zapomenout na shon velkoměsta.

Tak to je Ostrava. Město kontrastů, město s duší, která se vám pod kůži vkrádá pomalu, ale jistě. Město, které má co nabídnout každému. Ať už hledáte historii, kulturu, zábavu nebo klid a odpočinek, Ostrava je to pravé místo.

Tak co říkáte? Přijedete se na vlastní oči přesvědčit o kouzlu tohoto města?Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Ostrava.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Ostrava | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku