Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

Rychlý 5G Bezdrátový Internet od Eri
Dostupný v obci Pelhřimov

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný Internet
Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Pelhřimov

Podívejte se na naši nabídku 5G služeb!5G na síti s frekvenci 3,7 GHz

5G s rychlostí až 100 Mb/s - neomezená data!

Službu bezdrátový 5G Internet od Eri poskytujeme na síti s frekvenci 3,7 GHz. Jde o licencované frekvenční pásmo pro bezdrátový Internet 5G, vyhrazené našim zákazníkům. Hlavní výhodou proto je, že nedochází k rušení ostatními bezdrátovými sítěmi, ani k zahlcení pásma mobilními službami.

Díky širokému vysílacímu pásmu 80 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení.


5G Bezdrátový Internet - katalog služebWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Pelhřimov EriMobile 39301 Pelhřimov Pražská 1419 okres Pelhřimov
WiFi Free Internet GPS: 49.4367277778, 15.2159138889


Město Pelhřimov

Pelhřimov – skvost ve středu Vysočiny

Pokud trávíte chvíle na Googlových mapách, hledajíc nová a vzrušující místa k objevování, zastavte se na chvíli a podívejte se na malé město, které se pyšně rozprostírá v samotném srdci Vysočiny. To město je Pelhřimov. Ať už jste vášnivý cestovatel nebo jen někdo, kdo hledá klidné místo pro odpočinek, Pelhřimov vás překvapí svou kouzelnou atmosférou a fascinující historií.

Jako byste vstoupili do jiného světa, Pelhřimov vás uvítá malebnými uličkami, renesančními domy a přátelskou atmosférou. Toto město je jako kniha s dlouhou historií, která vás nutí otevřít ji a začít číst. A věřte mi, jednou když začnete, nebudete chtít přestat.

Hlavním symbolem města je gotický kostel sv. Bartoloměje, který stojí v samém srdci Pelhřimova. Jeho vysoká věž se tyčí nad střechami ostatních budov a připomíná nám jeho důležitost a historický odkaz. Když se procházíte okolo, nemůžete si nevšimnout jeho ohromujícího vzhledu, který se odráží v očích místních obyvatel i návštěvníků.

Ale Pelhřimov není jen o historických památkách. Je to také o lidech, kteří zde žijí a pracují. Můžete se setkat s místními umělci, kteří vám rádi ukážou své nejnovější dílo, nebo s farmáři, kteří každé ráno přivážejí čerstvé produkty na místní trh. A nezapomeňte navštívit místní hospody, kde si můžete vychutnat tradiční české jídlo a pivo.

Pelhřimov je také domovem mnoha festivalů a kulturních událostí, které přitahují návštěvníky z celého světa. Jedním z nich je Pelhřimovské rekordy a kuriozity, festival, který oslavuje všechny věci neobvyklé a nevšední. Je to skutečná oslava kreativity a inovace, a je to skvělý způsob, jak se seznámit s místní kulturou.

Město je obklopeno nádhernou přírodou Vysočiny, která je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo jen pro relaxaci. Krajina je posetá malými vesnicemi, kde si můžete odpočinout a nasát atmosféru venkova.

Představte si, že sedíte na lavičce v parku, s knihou v ruce a slyšíte jen ticho a klid. To je Pelhřimov. Město, které vás zve, abyste zpomalili, dýchali a užívali si každého okamžiku.

Ať už jste historický nadšenec, milovník přírody, nebo jen hledáte klidný úkryt, Pelhřimov má pro vás něco. Takže přijďte a objevte tento skvost ve středu Vysočiny. Pelhřimov s otevřenými rukama vítá každého, kdo má chuť poznat jeho krásu a charakter.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Pelhřimov.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Pelhřimov | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku