Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

Rychlý 5G Bezdrátový Internet od Eri
Dostupný v obci Pelhřimov

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Kraj Vysočina), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 560 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu


Bezdrátový Internet v obci Pelhřimov

Podívejte se na naši nabídku 5G služeb!5G na síti s frekvenci 3,7 GHz

5G s rychlostí až 100 Mb/s - neomezená data!

Službu bezdrátový 5G Internet od Eri poskytujeme na síti s frekvenci 3,7 GHz. Jde o licencované frekvenční pásmo pro bezdrátový Internet 5G, vyhrazené našim zákazníkům. Hlavní výhodou proto je, že nedochází k rušení ostatními bezdrátovými sítěmi, ani k zahlcení pásma mobilními službami.

Díky širokému vysílacímu pásmu 80 MHz dosahujeme vyšší dostupné i reálné rychlosti připojení.


5G Bezdrátový Internet - katalog služebWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Pelhřimov EriMobile 39301 Pelhřimov Pražská 1419 okres Pelhřimov
WiFi Free Internet GPS: 49.4367277778, 15.2159138889


Město Pelhřimov

Pelhřimov – skvost ve středu Vysočiny

Pokud trávíte chvíle na Googlových mapách, hledajíc nová a vzrušující místa k objevování, zastavte se na chvíli a podívejte se na malé město, které se pyšně rozprostírá v samotném srdci Vysočiny. To město je Pelhřimov. Ať už jste vášnivý cestovatel nebo jen někdo, kdo hledá klidné místo pro odpočinek, Pelhřimov vás překvapí svou kouzelnou atmosférou a fascinující historií.

Jako byste vstoupili do jiného světa, Pelhřimov vás uvítá malebnými uličkami, renesančními domy a přátelskou atmosférou. Toto město je jako kniha s dlouhou historií, která vás nutí otevřít ji a začít číst. A věřte mi, jednou když začnete, nebudete chtít přestat.

Hlavním symbolem města je gotický kostel sv. Bartoloměje, který stojí v samém srdci Pelhřimova. Jeho vysoká věž se tyčí nad střechami ostatních budov a připomíná nám jeho důležitost a historický odkaz. Když se procházíte okolo, nemůžete si nevšimnout jeho ohromujícího vzhledu, který se odráží v očích místních obyvatel i návštěvníků.

Ale Pelhřimov není jen o historických památkách. Je to také o lidech, kteří zde žijí a pracují. Můžete se setkat s místními umělci, kteří vám rádi ukážou své nejnovější dílo, nebo s farmáři, kteří každé ráno přivážejí čerstvé produkty na místní trh. A nezapomeňte navštívit místní hospody, kde si můžete vychutnat tradiční české jídlo a pivo.

Pelhřimov je také domovem mnoha festivalů a kulturních událostí, které přitahují návštěvníky z celého světa. Jedním z nich je Pelhřimovské rekordy a kuriozity, festival, který oslavuje všechny věci neobvyklé a nevšední. Je to skutečná oslava kreativity a inovace, a je to skvělý způsob, jak se seznámit s místní kulturou.

Město je obklopeno nádhernou přírodou Vysočiny, která je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo jen pro relaxaci. Krajina je posetá malými vesnicemi, kde si můžete odpočinout a nasát atmosféru venkova.

Představte si, že sedíte na lavičce v parku, s knihou v ruce a slyšíte jen ticho a klid. To je Pelhřimov. Město, které vás zve, abyste zpomalili, dýchali a užívali si každého okamžiku.

Ať už jste historický nadšenec, milovník přírody, nebo jen hledáte klidný úkryt, Pelhřimov má pro vás něco. Takže přijďte a objevte tento skvost ve středu Vysočiny. Pelhřimov s otevřenými rukama vítá každého, kdo má chuť poznat jeho krásu a charakter.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Pelhřimov.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Pelhřimov | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku