Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Písek

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Písek EriMobile 39701 Písek U Hřebčince 2581 okres Písek
WiFi Free Internet GPS: 49.2978694444, 14.1636361111


Město Písek

Vitejte v městě Písek, klenotu Jihočeského kraje, který se skví na březích řeky Otavy. Tato malá, ale dynamická perla jihovýchodní Čechy je plná tajemství a krásy, kterou stěží naleznete jinde. Srdcem města je Starý most, jeden z nejstarších dochovaných kamenných mostů v Evropě, věčný strážce města, jenž překonává proudy času stejně odhodlaně jak překonává vody řeky Otavy.

Písek je město s bohatou historií, která se dá cítit na každém rohu. Město bylo založeno ve 13. století a odtud pochází i jeho jméno, které je odvozeno od zlatonosného písku, který se zde kdysi těžil. Těžba zlata sice skončila, ale zlatý nádech zůstal tomuto malebnému městu dodnes.

V Písku najdete také úchvatné sakrální památky. Katedrála svatého Jana Křtitele se tyčí nad městem a přitahuje návštěvníky svou impozantní architekturou i tajemstvím, které skrývá. Městský kostel svatého Jakuba Většího je další nádhernou ukázkou gotické architektury, kterou naleznete v Písku.

Písek však není jen o historii. Je to také město plné kultury. Každoročně se zde konají různé kulturní akce, jako je například festival Písecké papírování, kde se místní i návštěvníci mohou seznámit s tradičním řemeslem papírování. Písek je také domovem pro Putovní divadlo, které je jedním z nejstarších divadelních souborů v České republice.

A co by to bylo za město bez jídla a pití? Písek je domovem pro řadu kaváren, restaurací a pivnic, kde si můžete vychutnat tradiční české jídlo a pivo. Ať už máte chuť na svíčkovou, gulaš nebo tradiční písecký rohlík, v Písku na vás čeká kulinářský zážitek, který budete chtít opakovat.

Podívejte se na Písek očima cestovatele, historika, gurmána nebo umělce a určitě se do tohoto města zamilujete. Písek je město, které vás překvapí svou rozmanitostí a bohatstvím, které skrývá. Je to město, které se zlatem nesvítí jen na povrchu, ale jeho skutečný lesk najdete až ve svém srdci. Tak přijďte a objevte to sami. Písek na vás čeká!Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Písek!.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Písek | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku