Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Plzeň

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Plzeň

Někdo by mohl říci, že Plzeň je jen další město na západě Čech, ale tím by se mu nespravedlivě křivdilo. Plzeň je totiž město s osobitým charakterem, bohatou historií a neodolatelným šarmem. Jako by byla ručně ztvárněna v dílnách zlatařů, které v minulosti klenuly její ulice. Oči se zde nikdy nenudí.

Představte si, že se ocitáte uprostřed náměstí Republiky, největšího náměstí v České republice. Připadáte si jako mravenček na obrovském koberci, který je tkaný z pestrobarevných středověkých domů a v jeho středu stojí majestátní katedrála sv. Bartoloměje. Její gotická věž se tyčí do výšky a nabízí perfektní výhled na celou Plzeň. Trochu se bojíte výšek, ale odhodláte se vystoupat 301 schodů, abyste si mohli vychutnat ten nádherný pohled. A stojí to za to.

Plzeň je město plné překvapení. Zdánlivě obyčejná budova na náměstí může skrývat nádherný interiér, jako je tomu v případě Velké synagogy, která je třetí největší na světě a zároveň největší v Evropě. Nebo si vezměte radnici. Na první pohled možná nevypadá jako něco speciálního, ale její renesanční architektura a bohaté ornamenty vás jistě ohromí.

A pak tu máme pivo. Jak by to bylo možné jinak, když mluvíme o městě, které je domovem pro světoznámý Plzeňský Prazdroj. Návštěva místního pivovaru je zážitkem, který vám pomůže pochopit, proč je české pivo tak populární po celém světě. Degustace, komentované prohlídky a příběhy o dovednostech sládků, to vše vás čeká v plzeňském pivovaru.

Plzeň vás také zavede do světa techniky. Techmania Science Center je místem, kde se učení stává zábavou a kde se můžete na chvíli stát astronautem, objevovatelem nebo vědcem. A co teprve podzemní Plzeň. 20 kilometrů dlouhé chodby, které byly kdysi používány pro skladování piva, dnes skrývají tajemství a příběhy z minulosti.

Město Plzeň je jako pokladnice plná drahokamů. Je to město, které vás neustále překvapuje a zároveň inspiruje. Město, které si zamilujete na první pohled a které vás nikdy nenechá chladným. Protože Plzeň je město s duší.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Plzeň

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Plzeň | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku