Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Prachatice

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Prachatice

Dnes Vás zavedu na cestu na jih České republiky, přesněji do okouzlujícího města Prachatice. Schovávejte mapy a navigace, nechme se unášet proudu příběhů a nechte mě být dnes vaším průvodcem.

Prachatice leží jako perla v srdci Jihočeského kraje, obklopené zelenými lesy a zlatými poli. Toto město je jako starý přítel, který vás vždy vřele přivítá a ukáže vám své poklady s pokorou a hrdostí zároveň.

Když poprvé spatříte Prachatice, možná si pomyslíte, že jste se ocitli v pohádce. Středověké domy s barevnými fasádami a typickými štíty lemují úzké uličky a náměstí, které jako by čekaly na rytířský turnaj nebo řemeslnický jarmark. A právě na hlavním náměstí se nachází jedna z hlavních chloub města - renesanční radnice s věží, která poskytuje nezapomenutelný pohled na okolí.

Ale Prachatice nejsou jen krásné budovy a malebné uličky. Je to město s bohatou historií, která se začala psát již ve 13. století. Představte si, jak se zde kdysi procházeli obchodníci, kteří zde měli svou zastávku na slavné Zlaté stezce, která spojovala Čechy s Bavorskem. Představte si, jak si vyměňovali zboží, sdíleli příběhy a předávali zprávy z cest. Jejich duše a příběhy jsou stále cítit v každém kameni či cihle města.

Prachatice také lákají milovníky přírody. Město je bránou do nádherného pohoří Šumava, které nabízí nespočet možností pro turistiku, cykloturistiku nebo běžky. Ať už si vyberete aktivní dovolenou, nebo se rozhodnete pro klidný odpočinek, příroda zde má neuvěřitelné léčivé a uklidňující schopnosti.

Prachatice jsou jako starobylý poklad skrytý v krajině Jihočeského kraje. Je to město plné příběhů, které čekají, až je objevíte. Město, které zaujme svou krásou, historií i pohostinností. Město, které se vám nesnaží něco vnucovat, ale spíše láká k objevování a poznávání. Město, které vás omámí svou atmosférou a nechá v srdci nezapomenutelnou stopu.

V Prachaticích je každý vítán s otevřenými rukama a srdečným úsměvem. Tak neváhejte a přijďte se podívat do tohoto úžasného města. Objevujte jeho kouzlo, naslouchejte jeho příběhům a nechte se unést jeho atmosférou. Prachatice na vás čekají.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Prachatice!.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Prachatice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku