Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Prachatice

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Prachatice

Dnes Vás zavedu na cestu na jih České republiky, přesněji do okouzlujícího města Prachatice. Schovávejte mapy a navigace, nechme se unášet proudu příběhů a nechte mě být dnes vaším průvodcem.

Prachatice leží jako perla v srdci Jihočeského kraje, obklopené zelenými lesy a zlatými poli. Toto město je jako starý přítel, který vás vždy vřele přivítá a ukáže vám své poklady s pokorou a hrdostí zároveň.

Když poprvé spatříte Prachatice, možná si pomyslíte, že jste se ocitli v pohádce. Středověké domy s barevnými fasádami a typickými štíty lemují úzké uličky a náměstí, které jako by čekaly na rytířský turnaj nebo řemeslnický jarmark. A právě na hlavním náměstí se nachází jedna z hlavních chloub města - renesanční radnice s věží, která poskytuje nezapomenutelný pohled na okolí.

Ale Prachatice nejsou jen krásné budovy a malebné uličky. Je to město s bohatou historií, která se začala psát již ve 13. století. Představte si, jak se zde kdysi procházeli obchodníci, kteří zde měli svou zastávku na slavné Zlaté stezce, která spojovala Čechy s Bavorskem. Představte si, jak si vyměňovali zboží, sdíleli příběhy a předávali zprávy z cest. Jejich duše a příběhy jsou stále cítit v každém kameni či cihle města.

Prachatice také lákají milovníky přírody. Město je bránou do nádherného pohoří Šumava, které nabízí nespočet možností pro turistiku, cykloturistiku nebo běžky. Ať už si vyberete aktivní dovolenou, nebo se rozhodnete pro klidný odpočinek, příroda zde má neuvěřitelné léčivé a uklidňující schopnosti.

Prachatice jsou jako starobylý poklad skrytý v krajině Jihočeského kraje. Je to město plné příběhů, které čekají, až je objevíte. Město, které zaujme svou krásou, historií i pohostinností. Město, které se vám nesnaží něco vnucovat, ale spíše láká k objevování a poznávání. Město, které vás omámí svou atmosférou a nechá v srdci nezapomenutelnou stopu.

V Prachaticích je každý vítán s otevřenými rukama a srdečným úsměvem. Tak neváhejte a přijďte se podívat do tohoto úžasného města. Objevujte jeho kouzlo, naslouchejte jeho příběhům a nechte se unést jeho atmosférou. Prachatice na vás čekají.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Prachatice!.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Prachatice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku