Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Praha

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Praha), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetuWiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha 3, U Rajské zahrady EriMobile 13000 Praha U Rajské zahrady 114 okres Hlavní město Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.0837194444, 14.443025


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha 4, Vrbova EriMobile 14700 Praha Vrbova 1796 okres Hlavní město Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.0319222222, 14.4246


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha 9 - Vysočany, Poděbradská EriMobile 19000 Praha Poděbradská 279 okres Hlavní město Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.1029083333, 14.5156972222


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Praha, Uhříněves EriMobile 104 00 Přátelství 43 okres Praha
WiFi Free Internet GPS: 50.0340206, 14.5957175
Seznam, kde již máme připojené klienty na vysokorychlostní Eri-Internet v obci Praha hl. m..


MěstaPraha 1

Praha 2

Praha 3

Praha 4

Praha 5

Praha 6

Praha 7

Praha 8

Praha 9

Praha 10

Praha 11

Praha 12

Praha 13

Praha 14

Praha 15

Praha 16

Praha 17

Praha 18

Praha 19

Praha 20

Praha 21

Praha 22


Město Praha

Praha, hlavní město České republiky, je místem, které zkrásni každý den, který v něm strávíte. Je to místo, kde se starověká historie snoubí s moderní dynamikou, kde se hudba prolíná s výtvarnými uměními, kde se šumění města mísí s tichem parků a kde se každá ulička a náměstíčko může stát počátkem vašeho vlastního příběhu.

Představte si, že se procházíte starými úzkými uličkami Malé Strany, kde se před vašima očima objevuje svět jak z pohádky. Malé barevné domky s okenními rámy vystřídáte za velkolepé gotické kostely a barokní paláce. Projdete se po Karlově mostě, kde vás na každém kroku sledují kamenné sochy, svědkové dávných dob a průvodci do historie. Vzhlédnete k Pražskému hradu, který jako tajemný strážce bdí nad celým městem.

Ale Praha je nejen o historii, je také o přítomnosti. Je moderní, kosmopolitní, plná života. Vinohradská ulice, známá svými mnohými kavárnami, restauracemi a obchody, je jedním z takových pulsujících center města. Ať už jste milovníkem umění, foodie, milovníkem kávy, nebo prostě jen rádi pozorujete lidi a městský ruch, tato ulice vás určitě nadchne.

Pokud jste milovníkem přírody, Praha vám také nabízí několik oáz klidu. Například park na Petříně, který je skvělým místem pro piknik, nebo pro jednoduchou procházku mezi kvetoucími stromy. A když už tam budete, nezapomeňte se vydat na vrchol Petřínské rozhledny, kde se vám naskytne dechberoucí pohled na celé město.

Příběh Prahy je jako velká kniha, kterou můžete číst stále dokola a pokaždé objevíte něco nového. Je to město, které se neustále mění, ale zároveň si zachovává svou jedinečnost a autenticitu. Je to město plné kontrastů, které vás zároveň uchvátí svou harmonií.

Ať už jste návštěvníkem nebo obyvatelem, Praha vás nikdy nenechá chladným. Je to město, které vás vždy přivítá s otevřenou náručí a které vám vždy nabídne něco nového k objevení. Je to město, které vás vždy překvapí a které vás vždy zve, abyste se vrátili.

Tak vstaněte a vydejte se na cestu po Praze. Prozkoumejte její ulice, objevte její skrytá zákoutí, vychutnejte si její atmosféru. Jste připraveni na dobrodružství? Praha na vás čeká.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Praha.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Praha | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku