Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Prostějov

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Prostějov

Prostějov: Město s duší

Jedním z nejvýznačnějších klenotů Olomouckého kraje je bezesporu město Prostějov, které se může pochlubit bohatou historií, uchvacující architekturou a neopakovatelným šarmem. Když se rozhodnete pro návštěvu tohoto města, vezměte si s sebou kus otevřenosti a připravte se na objevování kouzla, které Prostějov oplývá.

Příběh Prostějova sahá až do 12. století, kdy se poprvé objevil v historických záznamech. Od té doby prošlo město mnoha změnami, ale vždy si zachovalo svůj jedinečný duch. V jeho ulicích můžete cítit dech minulosti, který se prolíná s pulzujícím životem současnosti.

Procházky po Prostějově jsou jako cesta časem. Na každém rohu můžete objevit jiný kus historie, ať už je to barokní zámek, který je nyní domovem Muzea Prostějov, nebo malebný park s romantickým pavilonem. Ať už jste nadšený historik nebo jen milovník krásných míst, Prostějov vás určitě nezklame.

Při návštěvě Prostějova nesmíte vynechat ani procházku po hlavním náměstí, které tvoří srdce města. Jeho dominantou je krásná radnice, kde můžete obdivovat nádherné sgrafity. Představte si, že jste malíř, který se ujal úkolu vyzdobit radnici. Musíte se rozhodnout, jaký příběh vyprávět. A tak, stejně jako umělci, kteří vytvořili sgrafity, i vy byste se rozhodli pro vyprávění historie města, které je tak plné inspirace.

Prostějov je také městem s velkým sportovním duchem. Je domovem pro několik sportovních týmů a je pravidelným hostitelem mnoha sportovních akcí. Prostějovský tenisový turnaj, který se koná každý rok, přitahuje návštěvníky z celého světa. Představte si, že stojíte na kurtu, slyšíte povzbuzování davu a cítíte tu intenzivní atmosféru, která je tak charakteristická pro vysokou soutěž.

Pokud jste milovníkem přírody, Prostějov vás nezklame. Nedaleko města se nachází překrásný park Smetanovy sady s romantickým altánem, kde si můžete odpočinout a nasát atmosféru tohoto místa. Nebo se můžete procházet podél řeky Hloučely a obdivovat krásu okolní přírody.

Ale Prostějov je také městem klidu a odpočinku. Malebné parky, jako je Park Leopolda Dvořáčka, jsou ideálním místem pro piknik, odpočinek nebo jen procházku v krásném prostředí.

Příběh Prostějova je plný barvivých odstínů, které odrážejí jeho bohatou historii, kulturu a charakter. Každé město má svou unikátní duši, která se zrodila z tisíců příběhů, kterými se může pochlubit. A Prostějov, klenot Olomouckého kraje, je na těchto příbězích bohatý. Jako by se na něm podepsal každý z těch, kteří kdy v jeho uličkách kráčeli, ať už šlo o středověké řemeslníky, módní návrhářky z doby první republiky nebo dnešní návštěvníky, kteří v něm hledají svůj kus klidu a krásy.

Prostějov je také známý jako město módy. Při procházce městem narazíte na několik krásných budov, které jsou památkou na dobře prosperující oděvní průmysl. Mohutné továrny, které kdysi syčely a hýřily aktivitou, jsou dnes tichými svědky doby, kdy z Prostějova vyjížděly vlaky plné oděvů pro celý svět. Je to jako by vás město pozvalo na cestu časem, kde si můžete představit, jak se zde kdysi rušno hemžilo.

A tak jako každé město, i Prostějov má svou vlastní atmosféru.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Prostějov.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Prostějov | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku