Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Rokycany

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Plzeňský kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 370 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Rokycany

Vítám vás v novém příspěvku na mém blogu, ve kterém se pokusím prozkoumat a oživit krásy, historii a jedinečnost města Rokycany, které leží v náručí západních Čech. Užijte si přátelskou atmosféru, kterou vás snažím zprostředkovat, a buďte s námi na tomto úžasném výletě.

Představte si, že stojíte na některém z kopcovitých vrcholů v Rokycanech, odkud se vám otevírá panoramatický pohled na toto malebné město. Slunce se pomalu sklání k obzoru a oblačná šatna se začíná barvit do odstínů růžové a oranžové. Dolů pod vámi, město Rokycany se rozprostírá jako pestrý koberec plný historických domů, zelených parků a okouzlujících památek.

Město Rokycany je jako starý knižní svazek, jehož počet stránek se rok od roku zvyšuje. Tento svazek, plný příběhů a dějin, čeká na to, až jej někdo otevře a začne číst. A věřte mi, že čím více čtete, tím více budete fascinováni.

Rokycany můžete popsat jako město tří "H" - Historie, Hospodářství a Hodnoty. Historie města sahá až do 13. století, kdy bylo založeno Přemyslem Otakarem II. Cesta do minulosti vás zavede k mnoha historickým památkám, jako je gotický kostel sv. Bartoloměje nebo staré městské opevnění, které dodnes stojí jako svědci času.

Hospodářství města je dynamické a rozmanité, s výrazným podílem průmyslu. Rokycany jsou domovem pro několik významných strojírenských a automobilových společností, které přispívají k jeho ekonomickému růstu a prosperitě.

Hodnoty města se odrazí v jeho komunitě. Lidé z Rokycan jsou známí svou pohostinností a otevřeností. Každý rok se zde konají různé kulturní a sportovní akce, které přitahují návštěvníky z celé země i ze zahraničí.

Pokud jste milovníkem přírody, budete potěšeni množstvím zeleně a parků, které Rokycany nabízí. Město je obklopeno nádhernou přírodou Plzeňského kraje a nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo jen pro klidnou procházku.

Tak to je naše malé město Rokycany - místo, kde se historie setkává s přítomností a kde každý kámen, každý dům a každý člověk má svůj vlastní příběh. Ať už jste historik, dobrodruh, umělec nebo jen návštěvník hledající klid a pohodu, Rokycany jsou místem, kde najdete to pravé pro sebe. Rokycany jsou místem, které stojí za to objevovat.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Rokycany.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Rokycany | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku