Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Rychnov nad Kněžnou

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Rychnov nad Kněžnou

Vítejte v Rychnově nad Kněžnou, malém městě s velkým srdcem, které se nachází v krásném kraji plném zeleně - v královéhradeckém kraji. Zdánlivě klidné a poklidné město, skrývající v sobě bohatou historii a nekonečné množství příběhů.

Při prvním pohledu na Rychnov nad Kněžnou vás může zaujmout jeho malebnost. Okouzlí vás svými úzkými uličkami, krásnými historickými budovami a náměstím, které je jako vystřižené z pohlednice. Ale to je jen začátek. Rychnov nad Kněžnou je jako pokladnice plná příběhů a tajemství, která čeká na to, až je někdo objeví.

Jedním z hlavních symbolů města je zámek Rychnov nad Kněžnou, který je opravdovou perličkou mezi českými zámeckými stavbami. Jde o krásné barokní sídlo s monumentální zahradou a parkem, které vzniklo na přelomu 17. a 18. století jako sídlo šlechtické rodiny Kolowratů. Zámek je dnes významnou památkou, kterou ročně navštíví tisíce turistů.

A příběhy? Ty jsou na každém rohu. Vzpomeňme třeba na legendu o posledním kolowratském pánovi, který se prý procházel po zámecké zahradě i po své smrti, a na jeho přání pak byla zahrada zpřístupněna veřejnosti. Anebo na historku o místním pekaři, který údajně vymyslel jednu z nejoblíbenějších českých pochoutek - trdelník.

Pokud jde o přírodu, Rychnov nad Kněžnou je opravdovým rájem. Město je obklopeno nádhernou přírodou s řadou lesů, luk a rybníků. Můžete si tady vyrazit na procházku nebo na cyklovýlet a užívat si klidu a krásy okolní krajiny. A pokud máte rádi sport, určitě si přijdete na své v místním sportovním areálu, kde je k dispozici hřiště na fotbal, tenis a mnoho dalších sportů.

Rychnov nad Kněžnou je také město plné kultury. Každý rok se zde konají různé kulturní akce, jako je například tradiční Rychnovský jarmark nebo divadelní festival. V místním kulturním domě se pravidelně konají koncerty, divadelní představení a výstavy, takže je zde co dělat po celý rok.

Nechci vás ale jen informovat o tom, co všechno můžete v Rychnově nad Kněžnou vidět a zažít. Chci vám také ukázat, jaké je to město skutečně. Město s duší, kde lidé žijí své každodenní životy. Kde si sousedi zastaví na ulici a prohodí pár slov. Kde děti hrají fotbal na místním hřišti a starší lidé si v parku hrají na šachy.

Rychnov nad Kněžnou je město plné příběhů, které čekají na to, až je někdo objeví. Tak na co ještě čekáte? Přijeďte a objevte je sám. Budeme se na vás těšit!Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Rychnov nad Kněžnou.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Rychnov nad Kněžnou | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku