Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Rychnov nad Kněžnou

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Královehradecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 490 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Rychnov nad Kněžnou

Vítejte v Rychnově nad Kněžnou, malém městě s velkým srdcem, které se nachází v krásném kraji plném zeleně - v královéhradeckém kraji. Zdánlivě klidné a poklidné město, skrývající v sobě bohatou historii a nekonečné množství příběhů.

Při prvním pohledu na Rychnov nad Kněžnou vás může zaujmout jeho malebnost. Okouzlí vás svými úzkými uličkami, krásnými historickými budovami a náměstím, které je jako vystřižené z pohlednice. Ale to je jen začátek. Rychnov nad Kněžnou je jako pokladnice plná příběhů a tajemství, která čeká na to, až je někdo objeví.

Jedním z hlavních symbolů města je zámek Rychnov nad Kněžnou, který je opravdovou perličkou mezi českými zámeckými stavbami. Jde o krásné barokní sídlo s monumentální zahradou a parkem, které vzniklo na přelomu 17. a 18. století jako sídlo šlechtické rodiny Kolowratů. Zámek je dnes významnou památkou, kterou ročně navštíví tisíce turistů.

A příběhy? Ty jsou na každém rohu. Vzpomeňme třeba na legendu o posledním kolowratském pánovi, který se prý procházel po zámecké zahradě i po své smrti, a na jeho přání pak byla zahrada zpřístupněna veřejnosti. Anebo na historku o místním pekaři, který údajně vymyslel jednu z nejoblíbenějších českých pochoutek - trdelník.

Pokud jde o přírodu, Rychnov nad Kněžnou je opravdovým rájem. Město je obklopeno nádhernou přírodou s řadou lesů, luk a rybníků. Můžete si tady vyrazit na procházku nebo na cyklovýlet a užívat si klidu a krásy okolní krajiny. A pokud máte rádi sport, určitě si přijdete na své v místním sportovním areálu, kde je k dispozici hřiště na fotbal, tenis a mnoho dalších sportů.

Rychnov nad Kněžnou je také město plné kultury. Každý rok se zde konají různé kulturní akce, jako je například tradiční Rychnovský jarmark nebo divadelní festival. V místním kulturním domě se pravidelně konají koncerty, divadelní představení a výstavy, takže je zde co dělat po celý rok.

Nechci vás ale jen informovat o tom, co všechno můžete v Rychnově nad Kněžnou vidět a zažít. Chci vám také ukázat, jaké je to město skutečně. Město s duší, kde lidé žijí své každodenní životy. Kde si sousedi zastaví na ulici a prohodí pár slov. Kde děti hrají fotbal na místním hřišti a starší lidé si v parku hrají na šachy.

Rychnov nad Kněžnou je město plné příběhů, které čekají na to, až je někdo objeví. Tak na co ještě čekáte? Přijeďte a objevte je sám. Budeme se na vás těšit!

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Rychnov nad Kněžnou.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Rychnov nad Kněžnou | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku