Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Semily


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

Přehled měst (Liberecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 480 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Semily

Město Semily, klenot Libereckého kraje, je pro mě osobně jako malovaný obraz. Při prvním pohledu se zdá, že je to obraz obyčejného, klidného města, ale při bližším zkoumání odhalíte mnoho detailů, které vás zaujmou a překvapí.

Semily je město, které vás svými barvami a atmosférou vtáhne do svého příběhu. Jde o město, které hledáte, když si přejete užít si klid, pokoj a harmonii. Není to zdaleka rušné velkoměsto, kde je každodenní život plný shonu a stresu. To je město, kde si můžete užít klidný procházka podél řeky Jizery, obdivovat historické budovy a kostely nebo jen sedět v kavárně a sledovat svět, jak jde kolem.

Semily se nerozkládají na velké ploše, ale jeho krása je koncentrovaná do několika malebných ulic a náměstí. Jde o město, které si zachovalo svůj autentický vzhled a atmosféru. Při procházce po Semilech zahlédnete mnoho historických budov, které jsou dokladem bohaté historie tohoto města.

Jednou z nejvýznamnějších budov je zámek Semily, který je dnes domovem pro regionální muzeum. Tento zámek s nádherným parkem je jedno z míst, které musíte navštívit. Představte si, jak se procházíte parkem, obdivujete staré stromy a nasáváte atmosféru minulých let.

Další skvost Semil je chrám svatého Petra a Pavla. Tento gotický kostel vystavěný v 14. století je jedním z nejcennějších kulturních památek města a je opravdu ohromující.

Při procházce městem uvidíte mnoho malých obchodů a kaváren, které nabízejí místní produkty a speciality. Nezapomeňte ochutnat tradiční české pečivo, které je pečeno přímo v místních pekárnách.

Semily jsou také známé svým kulturním životem. Každý rok se zde koná řada festivalů a kulturních akcí, které přitahují návštěvníky z celého kraje. Jedním z nich je například tradiční Semilský jarmark, kde místní obchodníci nabízejí své produkty a kde můžete ochutnat tradiční české jídlo a nápoje.

Semily jsou jako kniha plná příběhů. Každá ulice, každá budova, každý strom má svůj vlastní příběh, který čeká, až bude odhalen. Takže když příště zavítáte do Semil, nechte se unést atmosférou tohoto města, procházejte se po jeho ulicích a snažte se odhalit jeho tajemství. Budete překvapeni, kolik krásy a fascinujících příběhů se skrývá v tomto malém městě.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Semily.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Semily | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku