Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Sokolov

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Sokolov, Kraslická EriMobile 357 03 Svatava Kraslická 455 okres Sokolov
WiFi Free Internet GPS: 50.1889472222, 12.6351722222


Město Sokolov

Vítejte v úžasném městě Sokolov, které se nachází v karlovarském kraji, obklopeno zelení, historickými památkami a poseté příběhy z minulosti. Toto město je jako skvostný kámen, který si vyhrabeme z pokladů českého odkazu a historie. Připravte se na cestu plnou dobrodružství a inspirace.

Když vstoupíte do Sokolova, jako byste prošli dveřmi do minulosti, otevřenými do období, kdy život byl jednodušší a přesto plný příběhů. Existuje několik měst, které dokážou dokonale vyprávět příběh své minulosti, aniž by se ztratily v současnosti a Sokolov je jedním z nich.

Sokolov je město, které spojuje staré s novým. V první chvíli vás očaruje historickým jádrem, které se pyšní množstvím zachovalých památek. Jakmile však překročíte hranice historického centra, ocitnete se v moderním městě, které je plné života.

Město je známé svým náměstím se starobylým kostelem sv. Jakuba, který je dominantou města. Vchod do kostela je jako vstup do jiného světa – světa ticha, klidu a pokory. Zde můžete nejen nalézt mír, ale také se ponořit do historie a kultury regionu.

Nejen, že Sokolov nabízí historické památky, ale také nádherné přírodní scenérie. Město je obklopeno zelenými kopci a lesy, které jsou jako magnet pro milovníky přírody. Můžete vyrazit na procházku, běh, cyklistiku nebo si jen tak sednout a obdivovat krásu přírody.

Pokud jste gurmán, pak v Sokolově nebudete zklamáni. Město je plné restaurací, které nabízejí různé kuchyně, od tradiční české až po mezinárodní. Místní gastronomická scéna je plná svěžích chutí a vůní, které potěší každého labužníka.

Sokolov je město s bohatou historií a kulturou, kterou můžete objevovat na každém kroku. Každý roh, každá ulice, každý dům vyprávějí svůj vlastní příběh. Je to jako chodit po živé knize, kde každá stránka nabízí něco nového k objevení.

Město je jako malovaný obrázek, který se vyvíjí s každým rokem. Je to místo, kde se staré a nové mísí v dokonalé harmonii, kde se historie setkává s moderní dobou a kde lidé žijí životy plné radosti a smíchu.

Vítejte v Sokolově, městě, které je více než jen město. Je to místo, které vás pohltí svou krásou, historií a kulturou. Je to město, které vás přivítá s otevřenou náručí a ukáže vám, jak je život krásný.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Sokolov.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Sokolov | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku