Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Strakonice

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Strakonice

Strakonice, perla jihočeského kraje, zaslouží si více než jen letmý pohled. Připojte se ke mně na cestě za poznáním tohoto města, které má mnohem více co nabídnout, než byste si možná mysleli.

Co je to první, co vás napadne, když se řekne Strakonice? Možná to bude Strakonický dudák, tradiční folklorní festival, který se zde koná každých pět let a přitahuje fanoušky lidové hudby z celého světa. Ale Strakonice, to není jen dudácká muzika. Je to živé, pulzující město s bohatou historií, přírodními krásami a unikátní atmosférou, kterou stěží najdete jinde.

Město se tyčí na břehu řeky Otavy, jako strážce starých časů. Jeho nejznámější dominantou je nepochybně strakonický hrad, pevnost, která se pyšní více než sedmi stoletími historie. Představte si, jak se tito starobylí mury odrážejí od hladiny řeky, jak svědčí o tajemných událostech minulých dob.

Při procházce historickým jádrem města budete obdivovat malebné domy, které jsou svědky času. Není neobvyklé spatřit zde barokní budovy vedle těch gotických, což vytváří úchvatný kontrast mezi starým a novým, mezi historií a současností.

Strakonice je také město zeleně. Městský park, s romantickým jezírkem a přilehlou Čechovou alejí, je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Cítíte ten klid a harmonii, když se procházíte mezi starými stromy a posloucháte šumění listí?

A pak je tu samozřejmě kultura. Strakonické divadlo, kino, galerie, knihovna – všechno je zde připraveno pro ty, kteří touží po umění a kráse. A co teprve festivaly – od již zmíněných Dudáckých slavností, přes Strakonické pivobraní až po festival amatérského divadla. Každý si zde najde to své.

Strakonice je jako skvost, který se skrývá v koruně jihočeského kraje. Je to město, které vás překvapí svou autenticitou, svými kouzelnými zákoutími a především tou neskutečnou, na první pohled těžko postižitelnou atmosférou, kterou jen tak někde nenajdete.

Tak co říkáte, necháte se zlákat a vyrazíte na jih Čech za poznáním? Strakonice vás vítají s otevřenými dveřmi a srdcem plným příběhů, které jen čekají, až je někdo vyslechne.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Strakonice.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Strakonice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku