Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Strakonice


Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Strakonice

Strakonice, perla jihočeského kraje, zaslouží si více než jen letmý pohled. Připojte se ke mně na cestě za poznáním tohoto města, které má mnohem více co nabídnout, než byste si možná mysleli.

Co je to první, co vás napadne, když se řekne Strakonice? Možná to bude Strakonický dudák, tradiční folklorní festival, který se zde koná každých pět let a přitahuje fanoušky lidové hudby z celého světa. Ale Strakonice, to není jen dudácká muzika. Je to živé, pulzující město s bohatou historií, přírodními krásami a unikátní atmosférou, kterou stěží najdete jinde.

Město se tyčí na břehu řeky Otavy, jako strážce starých časů. Jeho nejznámější dominantou je nepochybně strakonický hrad, pevnost, která se pyšní více než sedmi stoletími historie. Představte si, jak se tito starobylí mury odrážejí od hladiny řeky, jak svědčí o tajemných událostech minulých dob.

Při procházce historickým jádrem města budete obdivovat malebné domy, které jsou svědky času. Není neobvyklé spatřit zde barokní budovy vedle těch gotických, což vytváří úchvatný kontrast mezi starým a novým, mezi historií a současností.

Strakonice je také město zeleně. Městský park, s romantickým jezírkem a přilehlou Čechovou alejí, je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Cítíte ten klid a harmonii, když se procházíte mezi starými stromy a posloucháte šumění listí?

A pak je tu samozřejmě kultura. Strakonické divadlo, kino, galerie, knihovna – všechno je zde připraveno pro ty, kteří touží po umění a kráse. A co teprve festivaly – od již zmíněných Dudáckých slavností, přes Strakonické pivobraní až po festival amatérského divadla. Každý si zde najde to své.

Strakonice je jako skvost, který se skrývá v koruně jihočeského kraje. Je to město, které vás překvapí svou autenticitou, svými kouzelnými zákoutími a především tou neskutečnou, na první pohled těžko postižitelnou atmosférou, kterou jen tak někde nenajdete.

Tak co říkáte, necháte se zlákat a vyrazíte na jih Čech za poznáním? Strakonice vás vítají s otevřenými dveřmi a srdcem plným příběhů, které jen čekají, až je někdo vyslechne.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Strakonice.

Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Strakonice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku