Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Tábor

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.


5G bezdrátový pevný Internet

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Tábor - Náchod EriMobile 39003 Tábor Benešovská 105 okres Tábor
WiFi Free Internet GPS: 49.4384888889, 14.6596194444


Město Tábor

Nechte mě vás ponořit do příběhu jednoho z nejmalebnějších měst v Jihočeském kraji. Krajina, kde se historické dědictví a moderní životnost prolínají s takovou grácií, že z toho vzrušení zavládne srdce každého cestovatele. Vítejte v Táboře.

Tábor je město, které vás přivítá otevřenou náručí. Jeho krásy jsou rozprostřené jako gobelín, kde každý steh vytváří obraz, který vás fascinuje svou komplexností a detaily. Tábor je město, které vás vyzývá k objevování.

Představte si, že se prodíráte úzkými uličkami starého města, kde vás každý kámen, každý okenní rám vypráví vlastní příběh. Příběh o husitech, kteří zde v 15. století založili svůj tábor, odloučeni od zbytku světa hradbami a vodními příkopy. Procházíte místo, které je dnes považováno za jedno z nejlépe zachovalých středověkých městských jader v Evropě.

Pak stojíte před majestátní gotickou stavbou kostela Narození Panny Marie na Žižkově náměstí, obdivujete jeho vysoké věže a úchvatný portál. Zhluboka se nadechnete a vstoupíte dovnitř. Uvnitř kostela ucítíte atmosféru klidu a pokory, která vás naplní pokojem.

Pokračujete dále a objevíte Bechyňskou bránu, jedinou zbývající z původních čtyř bran městských hradeb. Naskytne se vám pohled, který vám bere dech. Vaše oči nejprve sklouznou po řece Lužnice, která se vinou podél města, a pak se zastaví na panoramatu města, které se rozprostírá před vámi jako obraz namalovaný nejtalentovanějším malířem.

A tak jste se prošli starým městem Tábor. Ale jeho krásy nekončí tady. Město je plné zelených parků, kde si můžete odpočinout a nasát atmosféru klidu. Zkuste projít Botanickou zahradu, která je domovem pro mnoho druhů rostlin, nebo se projeďte na kole po cyklostezkách, které vedou kolem města a nabízí úchvatné výhledy na krajinu Jihočeského kraje.

Tábor je město, které je jako skvost v koruně jihočeské krajiny. Město, které je spojení historie a moderního života, místo, které vás láká k objevování svých tajemství. Tábor je město, které si zamilujete. Protože Tábor, to je cesta do minulosti, která vás nenechá chladnými.

Tak přijďte a objevte to sami. Tábor na vás čeká.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Tábor.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Tábor | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku