Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!
5G Bezdrátový Internet

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Teplice

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!
Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet v obci Měděnec. Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro velké firmy. Jsme specialisté na Internet, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 21+ letou tradici. Eri Internet je bez omezení dat!

Přehled měst (Ústecký kraj), kde již máme spokojené zákazníky.

Volejte infolinku 470 990 990 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.

5G bezdrátový pevný Internet 100 / 10 Mb/s

Eri Internet 100/10 Mb/s - Váš klíč k bezdrátovému připojení, které mění pravidla hry. Přináší rychlost a spolehlivost 5G připojení přímo do vašich domovů a firem. Navrženo pro náročné uživatele, kteří chtějí využívat internet bez omezení, s maximální rychlostí a stabilitou.

Rychlost připojení:

Download: 100 Mb/s
Upload: 10 Mb/s
699 Kč / měsíc

V ceně zahrnuto:

  • Veřejná statická IP adresa (IPv4)
  • Vysokorychlostní bezdrátové 5G připojení

AKCE lze objednat do 31.7.2024


uživatel internetu

Město Teplice

Teplice, skrytý poklad Ústeckého kraje

Představte si místo, kde se historie, kultura a krása přírody protínají jako vlákna na šachovnici, vytvářejíce komplexní a úchvatný obraz zážitků. Místo, kde se můžete procházet tajemnými uličkami, zatímco si vychutnáváte atmosféru, která je plná historického dědictví a uměleckého bohatství. Místo, které září přítomností i minulostí. Takovým místem je Teplice, perla severních Čech.

Teplice, známé také jako „Malý Řím“ nebo „královna lázní“, je město s bohatou historií, kterou můžete cítit na každém rohu. Přestože město utrpělo během druhé světové války, mnoho jeho historických budov a nádherných parků zůstalo nedotčených a dodnes vytváří jedinečnou atmosféru.

Při procházce městem je nemožné ignorovat jeho rozmanitou architekturu. Od impozantních historických budov, jako je zámek Teplice s jeho nádhernou zahradou, přes klasicistní budovy v centru města až po moderní architekturu. Tato směs stylů je důkazem bohaté historie města a jeho schopnosti se přizpůsobit novým dobám.

Ale Teplice jsou také městem umění. Domovem divadla, galerií a muzeí. Místem, kde můžete prožít nezapomenutelné večery v divadle nebo se ponořit do světa umění v jedné z místních galerií. Město, kde se každoročně konají kulturní festivaly, které přitahují návštěvníky z celého světa.

A co teprve příroda kolem Teplic? Krajina, která obklopuje město, je stejně působivá jako město samo. Ocitnete se zde v srdci Českého středohoří, kde můžete objevit kouzlo přírody na turistických stezkách, vydat se na cyklistický výlet nebo si prostě jen vychutnat klidný den u vody v jednom z místních rybníků.

Příběh Teplic je jako gobelín, do kterého jsou vpleteny nitě historie, kultury, umění a přírodní krásy. Je to město, které nabízí něco pro každého – ať už hledáte klid a relaxaci, inspiraci a kreativitu, nebo jen chcete objevit něco nového. Každá ulice, každý park, každý roh představuje nový příběh, který čeká, až ho objevíte.

Teplice jsou jako kniha, kterou můžete číst stále dokola a přesto objevovat nové příběhy. Je to město, které vás zve, abyste se ponořili do jeho hlubin a objevili všechny poklady, které skrývá. Pokud jste někdy hledali místo, kde můžete zapomenout na svět a zároveň objevovat nové světy, město Teplice je právě pro vás.

Spolehlivé internetové připojení

Nabízíme širokou škálu internetových tarifů pro domácnosti i firmy. Garantujeme vysokou rychlost, neomezená data a dynamickou optimalizaci sítě.
internet package


Domácí tarify

Nabízíme rychlosti Internetu až do 2 000 Mb/s, ideální pro každodenní použití v domácnosti. Ať už potřebujete rychlý internet pro práci z domova, studium, streamování multimédií nebo pro hraní online her, máme pro vás ten správný tarif.

Více informací
business services


Firemní služby

Poskytujeme symetrické připojení s garantovanou kvalitou, které je ideální pro firmy a kanceláře. Naše služby jsou navrženy tak, aby odpovídaly náročným požadavkům moderního podnikání a zajišťovaly neustálou dostupnost a vysokou rychlost internetu.

Více informací
unlimited data


Terminátor i na jednom páru vedení

Terminátor je inovativní zařízení, které přináší revoluční řešení pro spojení dvou internetových linek, a tím zdvojnásobení rychlosti připojení. I při použití jednoho páru vedení vám Terminátor umožní dosáhnout optimální rychlosti a spolehlivosti vašeho internetu.

Více informací

Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Teplice.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet v obci Teplice | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku