Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Trutnov

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Trutnov

Vítejte v malebném městě Trutnov, drahokamem v srdci královéhradeckého kraje. Město s bohatou historií, které je zároveň dynamické a moderní. Když se procházíte jeho středověkými uličkami, dostanete pocit, jako byste šli ruku v ruce s historií. Z každého koutu vyzařuje nezaměnitelná atmosféra, která vás pohltí a nechce vás pustit.

Trutnov, známý jako „Město pod Zvičinou“, je perla mezi českými městy. Svůj název získal díky své poloze u paty hory Zvičina, a když vystoupáte na její vrchol, budete odměněni pohledem na panoráma města, které zapůsobí jako malířské plátno, na kterém se prolínají pastelové barvy střech, zeleně parků a velkolepého průmyslového komplexu.

Střed města je ohniskem života s mnoha obchody, restauracemi a kavárnami, kde místní obyvatelé rádi tráví svůj čas. Především Masarykovo náměstí je centrem dění. Jeho dominantou je novorenesanční radnice, kterou zdobí bohatě zdobená fasáda. Uprostřed náměstí stojí pomník T. G. Masaryka, který je často místem setkání a odpočinku místních obyvatel.

Když se vydáte na procházku po historické části města, narazíte na mnoho architektonických skvostů. Jedním z nich je Kostel sv. Vavřince, který je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších míst v Trutnově. Jeho gotické průčelí a vysoká věž jsou nezaměnitelnými prvky městského panoramatu.

Pokud jste milovník kultury, Trutnov je jako stvořený pro vás. Každoročně se zde koná Trutnov Open Air, jeden z největších hudebních festivalů v České republice, který přiláká tisíce návštěvníků z celého světa. Město také hostí Trutnovský podzim, kulturní a společenský festival s bohatým programem.

Ale Trutnov není jen o historii a kultuře. Je to také město s velkým srdcem pro přírodu. Nachází se zde několik nádherných parků a zahrad, kde si můžete odpočinout od městského shonu. Nechybí ani sportovní zařízení jako je bazén, tenisové kurty či lyžařské středisko, takže není nouze o zábavu pro sportovní nadšence.

Příběh Trutnova je příběhem města, které se hrdě dívá na svou bohatou minulost, ale zároveň se s odvahou a nadějí obrací k budoucnosti. Při každém kroku cítíte tu silnou vazbu mezi historií a současností, mezi tradicí a moderností. V Trutnově najdete dokonalou rovnováhu mezi starým a novým, která dodává městu jedinečný charakter.

Takže, když budete mít příště cestu do Královéhradeckého kraje, nezapomeňte navštívit Trutnov. Procestujte jeho ulicemi, ochutnejte místní speciality, poznávejte jeho historii a kulturu. Uvidíte, že Trutnov je město s duší, které vás okouzlí svou neodolatelnou atmosférou.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Trutnov.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Trutnov | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku