Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Vsetín

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.

WiFi Free připojení na Internet,
pod tímto logem nás najdete na čerpacích stanicích EuroOil


wifi free

Připojení přes WiFi Free využívají od r. 2016 zákaznící tankující na některé z 200 ČS EuroOil po celé ČR.
Můžete některou z ČS EuroOil navštívit a připojení přes EriMobile WiFi Free vyzkoušet u dobrého kafe.


Nejbližší WiFi Free připojení - čerpací stanice EuroOil:
Vsetín EriMobile 75501 Vsetín Dolní Jasenka 283 okres Vsetín
WiFi Free Internet GPS: 49.3420638889, 17.9933777778


Město Vsetín

Vítejte v malebném městě Vsetín, klenotu Zlínského kraje, který je jako perla zasazená do koruny zelených vrchů Valašska. Jedná se o město, které dokáže ukázat krásu každého ročního období, a přesto, že má více než 25 000 obyvatel, dokáže zachovat tu pravou atmosféru malého městského centra.

Vsetín je tím typem města, kde vše znáte, ale stále nacházíte něco nového. Jakoby každý den rozkládal svůj kouzelný koberec a lákal nás, abychom na něm cestovali. Ať už jste milovník historie, přírody, kultury nebo sportu, Vsetín nabízí něco pro každého.

Představte si, že jste ve Vsetíně na podzim. Slunce pomalu zapadá za horizont a obloha je vyplněna tisíci odstíny oranžové, červené a fialové. Stojíte na vrcholu Vsetínských vrchů a pod vámi se rozprostírá město. Jeho silueta je protnuta řekou Bečvou, která jako stříbrná stuha protéká středem města.

V dáli spatříte majestátný zámek Vsetín, který je jako hrad z pohádky. Můžete cítit, jak se historie prolíná s přítomností. Zámek, který byl postaven v 18. století, je nyní domovem městského muzea, kde můžete prozkoumat bohatou historii města. Každá místnost, každá chodba, každý kámen v zámku má svůj vlastní příběh k vyprávění.

Představte si, jak se procházíte úzkými uličkami starého města. Každý dům, každá budova má svůj jedinečný charakter a punc historie. Kavárny a restaurace vás lákají vůní čerstvé kávy a tradiční valašské kuchyně.

Vsetín je také město sportu. Stadion Na Lapači je domovem hokejového klubu VHK Vsetín, který proslavil město daleko za hranice naší země. Ať už jste fanoušek hokeje nebo ne, atmosféra během zápasů je jedinečná a stojí za to ji zažít.

Vsetín je jako krásný gobelín, kde se prolínají různé barvy a vzory. Je plný života, ale zároveň klidný a uvolňující. Je to město, kde se cítíte jako doma, ať už jste odtud nebo ne. Ať už hledáte inspiraci, dobrodružství nebo klid, Vsetín vám to všechno nabídne. Je to místo, kde se historie setkává s moderní dobou a kde příroda žije v harmonii s městem. Je to město plné příběhů a teď je čas napsat váš vlastní příběh v Vsetíně.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Vsetín.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Vsetín | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku