Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Žďár nad Sázavou

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Žďár nad Sázavou

Něco o městě...
Ležíc na úpatí vrchu Devět skal, obklopené zelení a ticho šumících lesů, najdeme Žďár nad Sázavou. Jde o město, které si zachovalo svůj vlastní jedinečný charakter a kouzlo. Nestojí zde žádné vysoké budovy, které by kazily pohled na obzor. Místo toho se ponoříte do světa historických památek, kulturních událostí a nekonečných přírodních krás.

Karlovu cestou
Jednou z dominant města je Zelená hora, na které stojí jedno z mistrovských děl barokního architekta Jana Santiniho Aichela - poutní kostel sv. Jana Nepomuckého. Když dojdete k vrcholu kopce, otevře se vám dechberoucí pohled na celý Žďár. Každý kámen, každá cihla v kostele vypráví příběh, který vás pohltí a vezme vás na cestu zpět v čase.

Není to však jen o historii. Město Žďár nad Sázavou je také synonymem pro kulturní život. Divadlo, koncerty, výstavy, vše, co máte rádi. Každý rok se zde koná festival "Žďárské léto", který přiláká návštěvníky z celého kraje. Ať už jste fanouškem rocku, jazzu nebo klasické hudby, najdete zde něco pro sebe.

Pokud jste milovníkem přírody, měli byste se vydat na procházku po Žďárských vrších. Tato oblast, která je součástí Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, je skutečným rájem pro turisty. I když se budete cítit jako v jiném světě, jste stále jen kousek od města.

Vzpomínky na dřevěnky
Žďár nad Sázavou je také městem s bohatou průmyslovou historií. V minulosti se zde nacházela jedna z největších továren na výrobu dřevěných hraček v Československu. Dnes je tato tradice zachována v Muzeu dřevěných hraček, kde se můžete podívat na výrobu těchto malých děl umění a možná si i jedno odnést domů.

Na Žďár nad Sázavou se nezapomíná. Například zdejší muzeum vás zavede do období první republiky, kdy byl Žďár nad Sázavou centrem textilního průmyslu. Ať už jste historik, umělec, sportovec nebo jen milovník dobrého jídla a pití, město Žďár nad Sázavou má pro vás otevřené dveře.

Tak přijďte a objevte tento klenot Vysočiny. Příběh Žďáru nad Sázavou je jako kniha, kterou si každý může přečíst podle svého. Ať už hledáte klid a pohodu nebo vzrušení a dobrodružství, v Žďáru nad Sázavou to vše najdete.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Velká Žďár nad Sázavou.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Žďár nad Sázavou | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku