Dle nezávislých testů má Eri stabilně jedno z nejrychlejších připojení k Internetu v ČR.
BONUS 3.000 Kč na router + Terminátor u všech rychlostí + Statická IPv4 zdarma

5G bezdrátový Internet od Eri dostupný v obci Zlín

Jsme spolehlivý poskytovatel připojení k Internetu v ČR!

5G bezdrátový Internet 40/4 Mb/s 5G bezdrátový Internet 40/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 60/10 Mb/s 5G bezdrátový Internet 100/10 Mb/s

Eri-Internet.cz - Volba pro stabilní pevný i bezdrátový Internet. U Eri získáte spolehlivé a vysokorychlostní připojení vhodné pro firmy, rodinné domy i byty. Zvyšte výkon a rychlost svého internetu s naší dvojnásobnou rychlostí optiky. Kupte nebo objednejte si hned dnes! Vhodný je nejen pro firmy nebo státní správu, ale i pro připojení rodinných domů.
Díky nejmodernějším technologiím Vám zajistíme kvalitní vysokorychlostní Internet přes VDSL/Optika. Lze i individuálně zřídit bezdrátové připojení vzduchem ve vyhrazeném pásmu 3,7 GHz (5G síť).
Bezdrátový internet na doma i pro firmy | Internet jednoduše objednáte OnLine.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům ve více jak 1700 městech a obcích v České republice.

Poskytujeme špičkové připojení pro každého – od domácností až po velké firmy. Naše služby jsou synonymem pro rychlost, spolehlivost a flexibilitu, a jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout široký výběr tarifů přizpůsobených vašim individuálním potřebám.Město Zlín

Zlín, město se srdcem vystavěné na kůži

V srdci Moravy, kde se střetávají valašské kopce s rovinami Hané, leží město, které je téměř unikátní v celoevropském měřítku. Město, které si zachovalo ducha první poloviny 20. století, kdy se z malého městečka stalo průmyslové centrum. To město je Zlín.

První zmínky o Zlíně jsou z roku 1322, kdy je zmiňován jako královské město. Ale Zlín, jak ho známe, je dítětem 20. století, konkrétně jednoho muže - Tomáše Bati. Tento vizionář, podnikatel a filantrop se rozhodl, že z malého městečka vytvoří průmyslové centrum. A tak se stalo.

Zlín, město bot a filmů

Je nemožné mluvit o Zlíně, aniž bychom zmínili Baťu. Když se řekne Zlín, mnozí si vybaví právě obrys budovy číslo 21, která je nesmazatelně spojená s Baťovou továrnou na boty. Tato budova je typickým příkladem funkcionalistické architektury a dodnes je symbolem Zlína.

Baťova továrna výrazně ovlivnila nejen město, ale celý kraj. Umožnila rozvoj infrastruktury, školství a kultury. Díky ní se Zlín stal městem, které je plné života a přitom si zachovalo své půvabné kouzlo.

Avšak Zlín je více než jen Baťova továrna. V Zlíně se totiž nachází i jedna z nejstarších filmových studií v Evropě. Tato studia vznikla právě díky Baťovi, který byl velkým milovníkem filmů.

Město plné zeleně

Zlín je také město, které je plné zeleně. Málokteré město může nabídnout takové množství parků a lesů přímo v centru. Ať už se rozhodnete pro procházku po Komenského sadu nebo si zalezete do lesů na Svitavské výšiny, vždy budete obklopeni přírodou. Tato blízkost přírody je jedním z hlavních důvodů, proč je Zlín tak oblíbeným místem k bydlení.

Zlín je také město s bohatou kulturní scénou. Kromě filmového festivalu, který se každoročně koná v květnu, se zde pořádají i různé hudební a divadelní festivaly.

Zlín je tedy město, které má co nabídnout každému. Ať už jste milovník historie, architektury, přírody nebo kultury, v Zlíně si přijdete na své. Přijďte a objevte kouzlo tohoto jedinečného města.Najděte si spolehlivý internet od ERI, dostupný v obci Zlín.

U Eri-internet.cz víme, jak důležité je mít vysokorychlostní domácí internet v každé obci. Proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout několik možností. Bez ohledu na to, kde žijete, vám můžeme pomoci zajistit připojení k tomu, co je nejdůležitější.


Získejte Internet od Eri ještě dnes!


Eri je navržen tak, aby optimalizací vašeho provozu zvýšil výkon a rychlost Internetu pro všechna vaše zařízení.
Hledáte další informace?

Bezdrátový Internet – Dostupný v obci Zlín | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku