Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

Slovník pojmů v telekomunikacích

Telefon - veřejně dostupná telefonní služba

Udělejte z Eri svého poskytovatele internetového připojení ještě dnes!

-

S VoIP telefon, můžete volat neomezeně a spojit se tak s rodinou a přáteli. Tato služba funguje jak z domova, tak z firmy.Užijte si skvělou kvalitu připojení a volání z pevné telefonní linky a nebo z mobilu pomocí aplikace VoIP telefon. Můžete si pořídit tarif s neomezeným voláním pro celý dům nebo firmu. Můžete volat neomezeně na jakékoliv české telefonní číslo, které začíná číslicemi 2, 3, 4, 5, 6 nebo 7. K dispozici jsou také online nástroje, které vám poskytnou informace o vašich hovorech, jako je přehled volaných a zmeškaných telefonních čísel. Můžete také spravovat své účty a nastavit SIP účet, záznamník, nahrávání hovorů pro firemní účely, přesměrování hovorů, kontakty a další. Můžete si také upravit hlášky a další nastavení svého SIP VoIP účtu.
Telefon - veřejně dostupná telefonní služba


Popis telefonní služby - EriVoIP - veřejně dostupná telefonní služba

Pro zákazníky z řad domácností, poslouží služba telefon jako náhrada za pevné analogové telefonní linky, pro firmy je řešením, jak při zachování všech svých telefonních čísel nahradit kromě běžných analogových linek i digitální ISDN linky typu: ISDN 2A, ISDN D i ISDN 30 a to včetně přidělených 10, 100, 1000 a nebo i 10 000 - vých bloků telefonních čísel.

Služba EriVoIP - Panter je veřejně dostupnou telefonní Službou umožňující telefonování prostřednictvím zřízeného připojení k Internetu datovou síti Eri. Účtování volání a hovorů je prováděno pravidelně měsíčně zpětně a to k poslednímu dni kalendářního měsíce.

Zákazník má možnost výběru minimálně ze 100 volných veřejných geografických – regionálních telefonních čísel přidělovaných ve vazbě na konkrétní místo připojení v daném regionu – kraji v ČR. Dále má zákazník možnost volby i z minimálně 100 volných veřejných negeografických telefonních čísel 910 99x xxx.

Služba EriVoIP – Panter je poskytována jako veřejně dostupná telefonní služba, u které má zákazník v souladu s platným zákonem č. 127/2005 Sb o elektronických komunikací zajištěny všechny požadované parametry tj.:


V rámci zřízení telefonní Služby EriVoIP nabízíme i řadu telefonních služeb navíc:

Zákazník má možnost využít pevného nebo bezdrátového připojení k Internetu zřízeného prostřednictvím datové sítě Eri , kterou vlastní a provozuje Český bezdrát s.r.o.

Telefonní Služba EriVoIP je výhodná i k propojení řady kanceláří (s menším nebo velkým počtem pracovníků) v různých lokalitách v rámci celé ČR.

(Nyní v AKCI 2022 můžete k Eri Internetu objednat neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs (vč. DPH).)

Na straně zákazníka pak lze zcela nahradit stávající telefonní ústřednu novou IP ústřednou Eri - ss7Net nebo Panasonic či připojit EriVoIP ke stávající pobočkové tel. ústředně zákazníka. Lze využít stávající analogové, digitální ISDN i systémové telefonní přístroje, nebo využít nové IP telefony, VoIP brány a nebo softwarové telefonní aplikace na PC a mobilní telefony. Nastavení telefonní Služby EriVoIP provádí zákazník přes webové rozhraní a heslo ze svého počítače.
Hlavní přínosy telefonní Služby EriVoIP

Hledáte další informace?

Telefon od Eri: Kvalitní a cenově výhodné VoIP volání z pevné linky | Objednejte nyní | Český bezdrát | Zpět na úvodní stránku