Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní !

Děkujeme!

NA ZÁKLADĚ VAŠEHO VÝBĚRU DOPORUČUJEME:

Optický internet tarif 1000 Mb/s

ZDARMA upgrade na 2000 Mbps - napořád


Internet 1 Gbps

doprava

Možnost instalace do 3 prac. dnů

Stahování:
(1000), upgrade na 2 Gb/s
Odesílání:
(500), upgrade na 1 Gb/s
Typ připojení:
Optika - Eth/RJ45

Zdarma upgrade na zvýšenou rychlost lze objednat do 10.10.2023 a bude platit po celou dobu trvání vaší smlouvy!

649 Kč / měsíc

7.788 Kč / rok - úspora 600 Kč/rok

Chcete pokračovat k objednávce? Sjednejte OnLine


Široký výběr rychlostí Eri Internetu pro vaši maximální spokojenost

Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 250 mbps optika Internet na doma 500 mbps optika Internet na doma 1000 mbps optika
  Zavolejte a získejte tuto službu
220-990-007


Internet 1 Gbps

BENEFITY - roční platba

 • Zřízení ZDARMA
 • Sleva 600 Kč / každý rok!
 • Možnost fixace ceny až na 3 roky
 • ZDARMA upgrade 2000/1000 Mb/s - napořád
 • Statická IPv4 adresa ZDARMA
 • Trvale snížená měsíční cena
 • Dynamická optimalizace pro co nejvyšší kvalitu internetu
 • Možnost využít Eri LiveTV se 133 TV programy zdarma po dobu dvou měsíců

Nezmeškejte naši speciální nabídku

Internet 35 Mbps v AKCI 55 Mbps Internet 55 Mbps v AKCI 100 Mbps Internet 100 Mbps v AKCI 200 Mbps Internet 165 Mbps v AKCI 250 Mbps

Internet

Sleva každý rok
- 600 Kč / rok

IPv4

Sleva za rok
- 1 188 / rok

Eri LiveTV

Sleva za rok
- 1 200 Kč

Aktivaci služby

Jednorázová sleva
- 999 Kč

Úspora celkem:

- 3 987 Kč


Chcete dosahovat neuvěřitelných rychlostí při brouzdání po internetu? Potřebujete rychlé a stabilní připojení pro práci, zábavu nebo studium?
Právě jste narazili na odpověď všech vašich potřeb - Optický Internet 2 Gbps od Eri. Dvojnásobná rychlost, dvojnásobná kvalita a nekonečné možnosti, které vám toto připojení nabízí, vás jen tak nenechají chladnými.

Eri přináší internetové připojení, které je tak rychlé, že by se mohlo rovnat rychlosti světla. Neuvěřitelné 2 Gbps vám umožní stahovat velké soubory v zlomku času, sledovat videa v ultra vysokém rozlišení bez zaseknutí a hrát online hry bez jakéhokoliv zpoždění. A co je nejlepší? U nás se nemusíte obávat žádných datových limitů.

Představte si ten pocit, když skáčete z jedné stránky na druhou, aniž byste museli čekat na načítání. Představte si, že můžete streamovat vaše oblíbené filmy a seriály v nejvyšší možné kvalitě, aniž byste museli přerušit zábavu kvůli pomalému internetu. A teď si představte, že to všechno můžete mít s naším Optickým internetem 2 Gbps.

Neztrácejte čas s pomalým internetem a připojte se na rychlostní dráhu s Optickým internetem 2 Gbps od Eri. Zanechte nám svůj kontakt a náš přátelský zákaznický servis vás co nejdříve kontaktuje. Zažijte internet bez hranic a omezení s námi. Eri - Váš rychlý průvodce digitálním světem!MikroTik hAP ax3 (do 2,5 Gb/s, silná WiFi)

Optický internet tarif 1000 Mb/s

Výkonný router se silnou Wi-Fi - pokrytí plochy nad 60 m2

Wi-Fi router, hAP ax3, Quad-Core 1,8GHz, 4x GbE RJ-45, 1x 2.5G RJ-45, 2,4+5GHz, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi 6, RouterOS 7 L6, PoE in/out, PSU, indoor

Cena modemu ke Službám Eri - VDSL vč. nastavení:3.099 Kč vč. DPH.

Možnost pronájmu koncového zařízení za 129 Kč/měs. Co 5 let nové koncové zařízení.MikroTik hAP ax3Info:

Optický Internet s rychlostí 250/250 Mb/s, 500/500 Mb/s nebo 1000/500 Mb/s nabízí širokou škálu využití, od domácností přes podnikání až po státní správu. Připojení umožní současné připojení více než osmi zařízení, takže si můžete užívat streamování hudby, sledování filmů, práci z domova nebo dokonce profesionální hraní online her. Bez problémů zvládne i náročné úkoly jako stahování a odesílání velkých souborů, využití cloudových úložišť jako jsou Dropbox, iCloud nebo Google Drive a dokonce i distanční výuku pro více dětí. A to není vše - s naším připojením můžete sledovat YouTube videa či televizní programy přes internet v plném HD rozlišení na platformách jako EriTV, SledovaniTV, Skylink Live TV, O2 TV a mnoha dalších IP TV platformách.

Jednou z hlavních výhod optického připojení je jeho rychlost, která je mnohonásobně vyšší než u ostatních typů internetového připojení - až 2000 Mbps. Díky svému specifickému způsobu přenosu dat světelnými impulzy skrze skleněné optické vlákno je tento typ připojení imunní vůči rušení i přepětí a nabízí mnohem větší datovou propustnost i rychlost přenosu než například ADSL nebo VDSL.

Provádíme montáž připojení k internetu po celé ČR a jsme k dispozici i o víkendech. Servisní tým je vám k dispozici s přátelským a profesionálním přístupem.


Recenze z Google.

 

Služby od Českého bezdrátu využívám už velmi dlouho. Pan Benýšek s panem Pánkem byli vždy ochotni a hlavně schopni upravit nastavení služeb přesně podle mých potřeb. Za celou dobu užívání, cca 15 let, jsem nezaznamenal žádný extrémní výpadek nebo jakoukoliv jinou chybu. Český bezdrát mohu jen doporučit. Respektuje specifika českého trhu, přichází s inovacemi včas a ve velmi dobrém poměru cena/výkon. Mám jen jedinou výtku - nevěděl jsem o nich dříve, bylo by to zajisté víc jak 15 let :-)

Rastislav Horvath

- Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐

Kvalitní připojení bez výpadků a kolísání rychlosti, zákaznická podpora řeší obratem (xDSL, Cetin infrastruktura)

Vít Řezáč

- Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐

Připojení od Českého bezdrátu alias Eri používám již nějakou dobu (více než rok) a tak si myslím že mohu s klidným svědomím hodnotit. Přístup k zákazníkovi se kterým jsem se setkal vůči své osobě byl vždy příkladný. S vyřizováním svých požadavků jsem neměl ze strany p. Benýška ani jeho kolegů nejmenší problém. Technicky využívám připojení přes optiku, ale v několika dalších lokalitách i přes VDSL šikovně schované za Terminátorem a tudíž zvyšující rychlost sdružením dvou klasických VDSL linek. Jeho nasazením se povedlo zlikvidovat nepříjemnosti v chování některých routerů, které ovlivňovaly stabilitu připojení přes VPN. Optické připojení je stabilní a propustnost plně vyhovující. Pokud se využívá vyšší rychlost (v mém případě 1000/500) je nutné použít router, který si s takovým datovým tokem poradí. Počet session v NATu a jejich obsluha v routeru je také občas zdrojem nepříjemných překvapení. Ale i taky dovedou pracovníci podpory rozumně poradit.

Petr „Pershing“ Smejkal

- Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐

(Přeloženo Googlem) za mě super, připojení vždy stabilní, cena fajn. Už jsem se dvakrát stěhoval co to mám a vždy se zastavil technik a zadarmo to zpojezdnil na nové adrese. Dohoda po telefonu, odpověď na email vždy rychle. Žádné přiblble čekací melodie a přehazování si mě z jedné linky na druhou (viz korporaty a jejich zákaznická podpora).

Viktor Koren

- Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐

Pouzivam jejich dsl uz 3 roky bez problemu. Zadna smlouva za rozumne penize. Max spokojeny.

Adam Duda

- Recenze Google

Mám druhým rokem (x-dsl). stabilní, bez výpadků, rychlost skoro pořád na maximu. jasně, dráty jsou dané cetinem, tam je jedno kdo si je pronajme, ale potřebnou konektivitu zkrátka mají. ohledně jednání/komunikace nemohu hodnotit, protože nebyl důvod s nimi cokoliv řešit. Ale ohledně dotazů a technického supportu při spuštění služby byli bezproblémoví a rychlí.

Býk Býkovič

- Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐

Velice příjemné jednání a přístup spolu se skvělými a spolehlivými službami. Nikdy bych neměnil a všem doporučuji.

Dalibor Žiška

- Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐

Používám asi dva měsíce. Kabel a terminátor. Zatím jsem velmi spokojen. Jak s interšnekem tak s komunikací dodavatele

Jiří Svoboda

- Recenze Google ⭐⭐⭐⭐⭐Často kladené otázky
Jak mohu začít využívat připojení od Eri?

Vaše volba internetového připojení, které je spolehlivé a funguje bez výhrad, je zásadní. U nás se můžete spolehnout na profesionální zákaznický a technický servis, poskytovaný přímo odborníky s více než 21+ lety praxe v oboru. Tato podpora nezahrnuje pouze vzdálenou správu vašich koncových zařízení, ale také pomoc s jejich nastavením. Náš dohled, je vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 20.00 a o víkendech od 8.00 do 16.00 hodin. A to vše a vdy s přátelským a vstřícným přístupem.

Co je to Internet s IQ optimalizací ?

Český bezdrát vám nejen poskytuje připojení k internetu, ale přináší vám také unikátní zážitek s přidanou hodnotou - díky naší IQ Optimalizaci. Tato pokročilá izraelská technologie v reálném čase optimalizuje datové toky, čímž vám umožňuje naplno využít potenciál vašeho připojení. S ohledem na vaše individuální požadavky vám přinášíme rychlé a efektivní připojení, které je skvělým partnerem pro online hraní - ať už jste amatér nebo profesionál. S běžnou odezvou na ping pouhých 10 ms je naše služba ideální pro všechny fanoušky online her. Jsme vždy tady pro vás, abychom vám zajistili co nejkvalitnější připojení.

Jak zjistím dostupnou rychlost připojení na mé adrese?

Postup je velmi jednoduchý a intuitivní. Stačí jen vložit adresu požadované lokality do našeho testu dostupnosti zde, který najdete přímo na této stránce. Tento nástroj Vám následně poskytne informace o maximální rychlosti připojení, kterou můžete objednat. Samozřejmě máte i možnost zvolit rychlost nižší, vše záleží pouze na Vašich preferencích.

Pokud se nacházíte uprostřed výstavby nového domova a ještě nevlastníte přidělené číslo popisné, není třeba se obávat. Stačí nám zaslat číslo parcely a název obce a my pro Vás zkontrolujeme dostupnost na míru. Tyto údaje nám můžete odeslat na náš email: obchod@eri.cz.

Pokud se náhodou ukáže, že pevné připojení ve Vaší lokalitě není možné, nemusíte vůbec zoufat. Pro Vás prozkoumáme možnosti bezdrátového připojení v licencovaném a nezarušeném pásmu 3,7 GHz. Pro tuto žádost využijte náš online formulář.

Můžete se spolehnout, že komunikace s námi bude vždy přátelská a snažíme se vždy vyjít vstříc Vaším potřebám.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout ZDE, zvolit rychlost, vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

Můžu si v objednávce sám zvolit parametry nastavení služby?

 • jaké koncové zařízení pro připojení budete chtít využívat (vlastní, koupit a nebo pronajmout). Na všechny námi dodávané koncové zařízení máte standardní záruku 24 měsíců, v případě pronájmu je záruka 36 měsíců. V ceně máte zahrnuté i zrychlené vyřízení reklamace formou výměny kus za kus. Napřed dostanete od nás nové zařízení a až pak posíláte to stávající k vyřízení na reklamaci k nám na firmu. Tím pádem jste stále on-line a nemusíte čekat 30dní na vyřízení reklamace, jako ve standardním obchodě.
 • frekvenci plateb (měsíční, kvartální, půlroční nebo roční). Čím delší časový úsek zvolíte tím levnější máte připojení. Po celou dobu předplatného máte zafixovanou cenu.
 • typ připojení (klasické xDSL/RJ11 a nebo moderní Terminátor Eth./RJ45 u rychlostí od 20 do 250 Mbps). Terminátor umíme zřídit na dvou (bonding) ale i na jednom páru vedení.
 • typ koncového zařízení – VDSL modemy za xDSL/RJ11 a nebo routery za Terminátor Eth./RJ45. Doporučené koncové zařízení najdete zde.
 • minimální délku trvání Smlouvy – 3,6,12 nebo 24 měsíců - dle Vaší volby

Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat

 • EriTV Live od 99 Kč/měs.
 • EriVoIP – neomezené volání z pevné za 99 Kč/měs.
 • Statickou veřejnou adresu IPv.4 od 0 Kč/měs.
 • Blok 4 nebo 8 statických veřejných IPv.4
 • Reverzní záznam
 • Zvýšenou servisní podporu stupně I. a II. vč. SLA 99,0%
Optický Eri Internet Vám dnes nabízí dvojnásobnou rychlost!

Připojení, které je spolehlivé.

Hledáte dokonalý internetový tarif, který vám poskytne superrychlé a stabilní připojení, a to za skvělou cenu? Pak je tu pro vás Tarif Optický Eri Internet! Získejte výhody jako roční platba, zřízení ZDARMA a sleva 500 Kč každý rok! A to není vše...
Získejte vysokorychlostní internet ještě dnes!


Nečekejte, až vám unikne tato skvělá nabídka! Stačí jednoduše vyplnit formulář na našem webu a my se o vše postaráme. Navíc, pokud se přihlásíte nyní, získáte Eri LiveTV na dva měsíce zdarma a můžete sledovat všech 133 TV programů! Užijte si dokonalý Optický Internet od Eri už dnes!


  Zavolejte a získejte tuto službu
220-990-007

Optický internet tarif 1000 Mb/s

Vhodný je nejen pro domácnosti, ale i pro připojení rodinných domů a i firmy.
Hledáte další informace?

Optický internet tarif 1000 Mb/s | Eri - chytrá síť s IQ. Vždy rychlá, vždy stabilní ! | Zpět na úvodní stránku