Eri Internet logo společnosti Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu


Eri Internet telefonní kontakt na operátora Internetu


AKCE popis služeb Internetu výhody funkčnost zážitkyEriMobile 2022 volání a data#EriInternetFungujeJakMáERI-Internet-optika-1-Gb-ps-web-dvojnasobna-rychlost-naporad

 

Připojení k pevnému Eri Internetu - Karlovarský kraj (zde máme zákazníky, přidejte se!)

  Eri Internet - Karlovarský kraj (zde máme zákazníky, přidejte se!)

  Za nové připojení k Eri Internetu v další (neuvedené) Obci, získáváte bonus 100 Kč.


  Pokud hledáte připojení k Internetu, nechte si poradit od odborníků, kteří mají v této oblasti přehled a více jak 20 letou zkušenost. S Eri Internetem získáte stabilní připojení a jistotu, že platíte za připojení, které opravdu funguje !!! Podívejte se, kde všude ve vašem Kraji již máme zákazníky. Přidejte se a staňte se i Vy, spokojeným zákazníkem české firmy s tradicí.  Karlovy Vary Kraslice
  Merklín Nejdek Ostrov
  Pernink Svatava Teplá
  Cheb Sokolov Skalná – Kateřina
  Jindřichovice Prameny Dolní Lomnice (Doupovské Hradiště)
  Toužim

  Příliš se v tom neorientujete, a tak by vám přišla pomoc vhod? Tel.: 220 990 007

  -
  Nebo zanechte nám svůj kontakt, rádi se Vám ozveme. Vše vyřídíme po telefonu nebo e-mailu.


 

Karlovarský kraj, máme pro Vás 11 super vyladěných služeb pevného Eri Internetu!


ověření dostupnosti skylink live tv


  Eri Internet (ADSL - VDSL - SHDSL - Optika - Wi-Fi), EriMobile, EriVoip a EriTV  Eri Internet působí na Telekomunikačním trhu již 20 úspěšných let. Za toto období připojil k Internetu a hlasovým Službám EriVoIP v celé ČR, desítky tisíc spokojených uživatelů. Hlavní činností Eri Internetu, je již od roku 2002 v rámci celé ČR, poskytování pevného a bezdrátového připojení k Internetu, prostřednictvím datové sítě Eri / CETIN, včetně poskytování veřejně dostupných telefonních Služeb EriVoIP ( neomezené volání z pevné telefonní linky za 199,- Kč ) s garantovanými bezpečnostními a technickými parametry - SLA, CIR a CBR .

  Hlasové Služby EriVoIP plně nahrazují volání z pevných analogových HTS i digitálních tel. linek typu ISDN 2A, ISDN D nebo ISDN 30. Zákazníkovi jsou zachována všechna stávající pevná telefonní čísla, bez nutnosti hradit měsíční paušální poplatky, za klasické pevné analogové nebo ISDN tel. linky. Součástí zřízení Služeb EriVoIP může být i připojení ke stávající pobočkové tel. ústředně zákazníka (analogové i digitální ISDN) případně dodání.

  Dále poskytuje Služby EriMobile volání a data v síti Vodafone, jako virtuální operátor.

  A v neposlední řadě Službu EriTV - příjem i připojení "chytré" TV pro domácnosti i firmy. Služba je vhodná pro zákazníky, vyžadující kvalitní a přitom cenově dostupnou náhradu, za pozemní nebo satelitní příjem TV s využitím připojení k Internetu, od Eri a nebo vlastního připojení.
- - - - -


        
        
© copyright by Český bezdrát s.r.o., Zámečnická 592, Příbor 74258 | 01.07.2022 19:40:23