Dle nezávislých testů dosahují zákazníci u Eri Internet jedny z nejrychlejších rychlostí v ČR.
Statická IP adresa a Terminátor u všech rychlostí. HBO + Formule1 + Premier League na 30 dnů ZDARMA!

AKCE Dvojnásobná rychlost napořád ✓


U naprosté většiny rychlostí připojení, které si u nás objednáte, dostanete jako BONUS až dvojnásobnou rychlost zdarma a to za nižší cenu rychlosti poloviční.

Omezením je vždy jen max. dostupná rychlost Internetu ve vaší lokalitě v požadovaném místě připojení.

Max. dostupnou rychlost si jednoduše ověříte po zadání vaší adresy na: Ověřte si dostupnost Internetu na adrese!
Profesionální technická podpora ✓

U nás není profesionální technická podpora jen heslo, ale skutečnost, která Vás mile překvapí.
V prac. dnech od 7.00 do 20.00 hod a v So. a Ne. od 8.00 do 16.00 hod se našim zákazníkům věnují opravdoví profesionálové, kteří umí poradit a dotaz nebo problém zákazníka vyřeší.
U nás si každého zákazníka Vážíme a není to jenom fráze.
Zřízení do 3 pracovních dnů  ✓

Realizace připojení k Internetu je u nás velmi jednoduchá a hlavně rychlá. Běžně zadáváme připojení do realizace ještě ten den, kdy si vyplníte a odešlete objednávku. Ještě ten den po uhrazení zálohy do 20.00 hod. Vám voláme a domluvíme termín instalace připojení.

Vámi vybraný router nebo modem případně set top box posíláme nastavený další prac. den po sjednání termínu instalace PPL spedicí přímo na Vámi požadovanou adresu v rámci celé ČR. Dopravné a balné je zdarma.
Neomezená data ✓

Ani nebudete muset řešit, kolik dat jste stáhli nebo odeslali. Internetové připojení poskytujeme vždy, bez datového omezení.
Převod bez výpadku připojení ✓


Eri Internet


Chcete přejít s Internetem k Eri?

V případě, že již připojení typu xDSL máte od jiného operátora, zajistíme jeho převod k Eri Internet, bez nutnosti návštěvy technika. V objednávce zatrhněte (Převod stávajícího DSL k Eri Internet (dle KPU nebo OKU)). Pokud ještě kód KPU a nebo OKU nemáte, nevadí. Objednávku si vypište a tyto údaje nám žašlete dodatečně k Vaší objednávce, na náš e-mail: obchod@eri.cz. Tento kód (KPU nebo OKU) Vám předá Váš stávající poskytovatel, není to nic složitého.

Popis a ceník Eri-Internet viz.: Eri-InternetEriMobile - mobil


Chcete přejít s Internetem k Eri?
V případě převodu mobilního tel čísla k EriMobile zařídíme vše bez výpadku a zdarma.
Popis a ceník EriMobile viz.: Mobilní tarifyEriVoIP - telefon


Chcete přejít s Internetem k Eri?
V případě převodu pevného tel. čísla k EriVoIP zařídíme vše bez výpadku a zdarma.
Popis a ceník EriVoIP viz.: Neomezené volání z domova. Volejte neomezeně za 99 Kč/měs.

Obchodní oddělení tel.: 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.
Velký výběr modemů a routerů ✓


U nás si vyberete s velké nabídky kvalitních a vyzkoušených modemů i routerů výrobců: Mikrotik, TP Link, ZTE a nebo FRITZ Box. Veškeré koncové zařízení dodáváme našim zákazníkům již nastavené a dopravné a balné je ZDARMA. Samozřejmostí je WiFi modem, díky kterému ve vaší domácnosti či firmě připojíte k vysokorychlostnímu internetu všechna vaše zařízení – počítač, notebook, tablet, mobil, televizi, či herní konzoli.

Doprava ZDARMA  ✓

Vámi vybraný router nebo modem případně set top box posíláme nastavený další pracovní den po sjednání termínu instalace PPL spedicí přímo na Vámi požadovanou adresu v rámci celé ČR.

Dopravné a balné je ZDARMA.
Jaký typ domácího internetového připojení je pro mě ten pravý?


Správný typ připojení k Internetu závisí na vašich potřebách širokopásmového připojení. Požadavky na rychlost internetu a šířku pásma obvykle závisí na počtu připojených zařízení v domácí síti a zamýšlených internetových aktivitách.

Pokud chcete rychle stahovat velké soubory, streamovat video v rozlišení 4k nebo uskutečňovat videohovory, budou mít tyto aktivity větší požadavky na vysokorychlostní internet, než když používáte připojení k internetu ke kontrole e-mailů - zejména s více uživateli v domácnosti.

Internetová služba, kterou máte k dispozici, bude záviset na tom, kde žijete. Ne všechny rychlosti jsou k dispozici ve všech oblastech. Rychlost současného připojení si můžete ověřit zde, na našem SpeedTest.
Návod jak začít využívat připojení od Eri Internet  ✓


Rozhodnutí

Nejdůležitější je Vaše rozhodnutí chtít připojení k Internetu, které opravdu funguje a u kterého máte zajištěnou profesionální zákaznicko – technickou podporu a to přímo od odborníků, kteří pracují v oboru více jak 21 let. Tato podpora vč. vzdálené správy koncových zařízení a podpory jejich nastavení, je poskytována v prac. dny od 8.00 do 20.00 a v So a Ne od 8.00 do 16.00 hod.

Proč připojení od Eri funguje jak má?

Společnost Český bezdrát, která provozuje a poskytuje Eri Internet využívá unikátní izraelskou technologii pro dynamickou optimalizaci datových toků ve prospěch koncových zákazníků – IQ Optimalizace. Díky této IQ Optimalizaci má zákazník vždy k dispozici max. kapacitu připojení do Internetu a to v reálném čase s rychlou reakcí na jakékoliv požadavky zákazníka směrem do Internetu. Odezvy na ping jsou běžně 10 ms. -ideální pro hraní her a to i na profesionální úrovni.

Jak zjistím dostupnou rychlost připojení na mé adrese?

Je to velmi jednoduché, stačí zadat adresu požadovaného místa připojení na testu dostupnosti, který je k dispozici zde. Výsledek testu Vám ukáže max. dostupnou rychlost připojení, tj. můžete objednat tuto max. rychlost a nebo jakoukoliv nižší rychlost připojení – dle Vaší volby. Pokud máte novostavbu a zatím nemáte přidělené číslo popisné, stačí zaslat číslo parcely pozemku a Obec a prověříme dostupnost individuálně. Požadavek na prověření zašlete na email: obchod@eri.cz . V případě, že ve vaší lokalitě není dostupné pevné připojení, tak našetříme pro Vás dostupnost bezdrátového připojení v licencovaném (nezarušeném) pásmu 3,7 GHz. Požadavek na prověření zašlete přes tento formulář.

Jak objednám službu Eri Internet?

Opět je to velmi jednoduché, stačí kliknout na zvolenou rychlost a vyplnit a následně odeslat poptávku připojení.

V objednávce si můžete zvolit:

Doplňkové Služby k připojení, které můžete objednat
Proč si vybrat připojení od Eri Internet

Hledáte další informace?

Proč si vybrat připojení od Eri Internet | Eri | Zpět na úvodní stránku