Proč si vybrat připojení od Eri Internet | Eri-Internet | Zpět na úvodní stránku
 

Eri  Internet je tu pro Vás již 20 let!

Dvojnásobná rychlost napořád Pevná IPv4 ZDARMA
Terminátor u všech rychlostí Převod bez výpadku
Vyladěný Internet Zřízení do 3. prac. dnů
Český bezdrát s.r.o. - Kontakt     

Proč si vybrat připojení od Eri Internet

AKCE Dvojnásobná rychlost napořád ✓


U naprosté většiny rychlostí připojení, které si u nás objednáte, dostanete jako BONUSdvojnásobnou rychlost zdarma a to za nižší cenu rychlosti poloviční.

Omezením je vždy jen max. dostupná rychlost Internetu ve vaší lokalitě v požadovaném místě připojení.

Max. dostupnou rychlost si jednoduše ověříte po zadání vaší adresy na: Ověřte si dostupnost Internetu na adrese!


Návod jak vybrat nejlepší Internetového připojení pro Vás ✓

Jaký typ domácího internetového připojení je pro mě ten pravý?


Správný typ připojení k Internetu závisí na vašich potřebách širokopásmového připojení. Požadavky na rychlost internetu a šířku pásma obvykle závisí na počtu připojených zařízení v domácí síti a zamýšlených internetových aktivitách.

Pokud chcete rychle stahovat velké soubory, streamovat video v rozlišení 4k nebo uskutečňovat videohovory, budou mít tyto aktivity větší požadavky na vysokorychlostní internet, než když používáte připojení k internetu ke kontrole e-mailů - zejména s více uživateli v domácnosti.

Internetová služba, kterou máte k dispozici, bude záviset na tom, kde žijete. Ne všechny rychlosti jsou k dispozici ve všech oblastech. Rychlost současného připojení si můžete ověřit zde, na našem SpeedTest.

Dostupnost našich služeb si můžete ověřit zde: Ověřte si dostupnost Internetu na adrese.


Terminátor u všech VDSL ✓

U rychlostí připojení od 20 do 250 Mbps si můžete u nás přímo v objednávce jednoduše zvolit jak připojení přes klasickou tel. zásuvku RJ 11, tak i moderní typ připojení přes Terminátor, což je zásuvka typu Eth./RJ45 (stejná jako máte např. na svém PC nebo smart TV).

Proč:
Výhodou oproti konkurenci je, že tento moderní typ připojení přes Terminátor (Co je to TERMINÁTOR) je volitelný u všech rychlostí a to jak na jednom páru vedení, tak i na dvou párech vedení - tzv. bonding (Co je to BONDING).

Terminátor Eth./RJ45 je vhodný pro vyšší odchozí rychlost a pro ještě vyšší stabilitu připojení.


Profesionální technická podpora ✓

U nás není profesionální technická podpora jen heslo, ale skutečnost, která Vás mile překvapí.
V prac. dnech od 7.00 do 20.00 hod a v So. a Ne. od 8.00 do 16.00 hod se našim zákazníkům věnují opravdoví profesionálové, kteří umí poradit a dotaz nebo problém zákazníka vyřeší.
U nás si každého zákazníka Vážíme a není to jenom fráze.


Zřízení do 3 pracovních dnů  ✓

Realizace připojení k Internetu je u nás velmi jednoduchá a hlavně rychlá. Běžně zadáváme připojení do realizace ještě ten den, kdy si vyplníte a odešlete objednávku. Ještě ten den po uhrazení zálohy do 20.00 hod. Vám voláme a domluvíme termín instalace připojení.

Vámi vybraný router nebo modem případně set top box posíláme nastavený další prac. den po sjednání termínu instalace PPL spedicí přímo na Vámi požadovanou adresu v rámci celé ČR. Dopravné a balné je zdarma.


Veřejná pevná IPv4 ZDARMA ✓

Ke všem rychlostem připojení si můžete zvolit přidělení veřejné statické IPv4 Je to vhodné jakmile budete chtít přes Internetové připojení dálkově spravovat např. web kamery nebo PC a nebo pracujete z domova na home office.

V případě, že zvolíte roční frekvenci plateb, tak kromě pravidelné slevy 5 % z roční ceny připojení můžete v objednávce zvolit přidělení statické veřejné IPv4 zdarma.  (Co je to IP).

Ušetříte 99,- Kč/měs. x 12 měs. = 1.188,- Kč / rok. U konkurence (zejména mob. operátorů) je cena veřejné IPv4 běžně kolem 200,- Kč/měs. i více.

Veřejné IPv.6 poskytujeme standardně u vyhrazeného synchronního připojení typu Eri - optika / bezdrát. U připojení typu Eri Internet Green - optika, se možnost využití IPv.6 připravuje.


Stabilní rychlost Internetu ✓


Zejména pro ty z Vás, kteří požadují stabilitu a rychlost Internetu (například pro hraní her) nebo sledování televize, či pracovně využívají video konference, ocení velmi stabilní hodnoty ping kolem 10 ms.

To vše je dosaženo díky Dynamická optimalizace provozu Allot communications ✓

Výjimečná Rychlost Internetu Eri = Dynamická optimalizace provozu ✓


Graf naměřených rychlostí internetu na serveru DSL.CZ ✓


Graf naměřených rychlostí internetu na DSL.CZ

Neomezená data ✓

Ani nebudete muset řešit, kolik dat jste stáhli nebo odeslali. Internetové připojení poskytujeme vždy, bez datového omezení.

Jsme zvyklí, že naši zákazníci stahují v průměru přes 450 GB / měs. a není vyjímkou ani objem dat přes 1000 GB a to bez vlivu na rychlost a stabilitu připojení.


Neomezené volání z pevné ✓

Pokud doma nebo ve firmě nechcete být neustále "otrokem" svého mobilního telefonu a ještě chcete ušetřit jak peníze tak své zdraví, nabízíme klasické volání z pevné tel. linky přes Internetové volání - hlasovou službou EriVoP.

O vyzařování z mobilního telefonu se toho hodně napsalo a hodně lidí na Západě nebo i v Japonsku jej již nedává k uchu, ale mluví nahlas přes mikrofon, i když je ostatní slyší.

Nyní navíc můžete využít AKCE - neomezené volání z pevné v ČR za 99,-Kč/měs. Neomezené volání se vztahuje na všechny česká tel. čísla začínající 2, 3, 4, 5, 6 a 7.

Prakticky voláte z klasických tel. přístrojů (např. vaši rodiče nebo prarodiče) a nebo moderních bezdrátových telefonů s možností připojení přes klasickou tel. zásuvku RJ11 nebo v případě IP telefonů přes port Eth./RJ 45.

Z naší strany vše dodáme a zařídíme přenesení pevné tel. linky od stávajícího operátora a to zdarma. Můžete si vybrat i z nových (tzv. geografických) tel. čísel z vašeho Kraje. Vybírat budete moci vždy min. z 10 tel. čísel.

Pokud využíváte na firmě ještě blok ISDN tel. čísel, zřídíme náhradou trunk přes Internetové připojení s potřebným počtem hovorových kanálů. Zajistíme připojení moderního způsobu volání přes Internet i k Vaší třeba i starší pobočkové tel. ústředně.

EriVoIP - volání z pevné tel. linky vč. ISDN: Neomezené volání z domova. Volejte neomezeně za 99,-Kč/měs.


EriTV Live + balíček "MAX" na 2 měsíce ZDARMA, aktivace v ceně služby! ✓

S Internetovým připojením Yellow, Blue, Red a nebo Green, od nás můžete vyzkoušet ZDARMA a bez dalších závazků EriTV Live s aktivací služby za 0,-Kč s tarifem MAX, zahrnujících všech 133 TV programů.

Pokud nebudete chtít od 3 měsíce nadále využívat službu EriTV Live, pošlete jen žádost na email: obchod@eri.cz a vše zařídíme.

Cena od třetího měsíce za základní balíček 67 TV programů je +99,-Kč/měs. V případě připojení 2, 3 a nebo i 4 smart TV nebo set top boxu, se cena zvýší o dalších +99,-Kč/měs.

Přehled TV programů u Eri LiveTV viz.: Internetova Televize Eri LiveTV

S naším vysokorychlostním internetem a digitální TV máte po starostech a nemusíte již řešit přechod na DVBT/2.

Nepotřebujete pozemní ani satelitní anténu.


Převod bez výpadku připojení ✓


Eri Internet


Chcete přejít s Internetem k Eri?

V případě, že již připojení typu xDSL máte od jiného operátora, zajistíme jeho převod k Eri Internet, bez nutnosti návštěvy technika. V objednávce zatrhněte (Převod stávajícího DSL k Eri Internet (dle KPU nebo OKU)). Pokud ještě kód KPU a nebo OKU nemáte, nevadí. Objednávku si vypište a tyto údaje nám žašlete dodatečně k Vaší objednávce, na náš e-mail: obchod@eri.cz. Tento kód (KPU nebo OKU) Vám předá Váš stávající poskytovatel, není to nic složitého.

Popis a ceník Eri-Internet viz.: Eri-InternetEriMobile - mobil


Chcete přejít s Internetem k Eri?
V případě převodu mobilního tel čísla k EriMobile zařídíme vše bez výpadku a zdarma.
Popis a ceník EriMobile viz.: Mobilní tarifyEriVoIP - telefon


Chcete přejít s Internetem k Eri?
V případě převodu pevného tel. čísla k EriVoIP zařídíme vše bez výpadku a zdarma.
Popis a ceník EriVoIP viz.: Neomezené volání z domova. Volejte neomezeně za 99,-Kč/měs.

Obchodní oddělení tel.: 220990007 v prac. dny od 8:00 do 20:00 hod.


Velký výběr modemů a routerů ✓


U nás si vyberete s velké nabídky kvalitních a vyzkoušených modemů i routerů výrobců: Mikrotik, TP Link, ZTE a nebo FRITZ Box. Veškeré koncové zařízení dodáváme našim zákazníkům již nastavené a dopravné a balné je ZDARMA. Samozřejmostí je WiFi modem, díky kterému ve vaší domácnosti či firmě připojíte k vysokorychlostnímu internetu všechna vaše zařízení – počítač, notebook, tablet, mobil, televizi, či herní konzoli.

Popis a ceny koncových zařízení viz.: Wi-Fi router.


Doprava ZDARMA  ✓

Vámi vybraný router nebo modem případně set top box posíláme nastavený další pracovní den po sjednání termínu instalace PPL spedicí přímo na Vámi požadovanou adresu v rámci celé ČR.

Dopravné a balné je ZDARMA.
VDSL | Internet na doma | Internet pro podnikatele  |  Optický internet |  LTE Mobilní Internet | 5G internet |


© 2023 Eri Internet - Český bezdrát s.r.o. - Poskytovatel Internetu

Proč si vybrat připojení od Eri Internet

Kontakt na obchodní oddělení pro Čechy, Moravu a Slezsko

Web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte.

| 04.02.2023 23:37:57 |

FB