Eri Internet logo společnosti Český bezdrát s.r.o.

20 let na trhu


Eri Internet telefonní kontakt na operátora Internetu


AKCE popis služeb Internetu výhody funkčnost zážitkyEriMobile 2022 volání a data#EriInternetFungujeJakMáERI-Internet-optika-1-Gb-ps-web-dvojnasobna-rychlost-naporad

 

Co Vám Eri Internet přináší

aneb Stvořen pro Vás, abyste mohli dělat cokoli!  Dvojnásobná rychlost napořád

  U naprosté většiny rychlostí připojení, které si u nás objednáte, dostanete jako BONUSdvojnásobnou rychlost zdarma.
  Omezením je vždy jen max. dostupná rychlost připojení ve vaší lokalitě v požadovaném místě připojení.

  Max. dostupnou rychlost si jednoduše ověříte po zadání vaší adresy na: https://eri-internet.cz/zrychlujeme-cesko.

 

  Terminátor u všech VDSL

  U rychlostí připojení od 20 do 250 Mbps si můžete u nás přímo v objednávce jednoduše zvolit jak připojení přes klasickou tel. zásuvku RJ 11, tak i moderní typ připojení přes Terminátor, což je zásuvka typu Eth./RJ45 (stejná jako máte např. na svém PC nebo smart TV).

  Výhodou oproti konkurenci je, že tento moderní typ připojení přes Terminátor je volitelný u všech rychlostí a to jak na jednom páru vedení, tak i na dvou párech vedení - tzv. bonding.

  Terminátor Eth./RJ45 je vhodný pro vyšší odchozí rychlost a pro ještě vyšší stabilitu připojení.

 

  Profesionální technická podpora

  U nás není profesionální technická podpora jen heslo, ale skutečnost, která Vás mile překvapí.
  V prac. dnech od 7.00 do 20.00 hod a v So. a Ne. od 8.00 do 16.00 hod se našim zákazníkům věnují opravdoví profesionálové, kteří umí poradit a dotaz nebo problém zákazníka vyřeší.

  Jakmile to jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít volat na tech. podporu velkých firem, kde většinu času hovoříte jen se záznamníkem. U nás si každého zákazníka Vážíme a není to jenom fráze.

 

  Zřízení do 3 pracovních dnů

  Realizace připojení k Internetu je u nás velmi jednoduchá a hlavně rychlá. Běžně zadáváme připojení do realizace ještě ten den, kdy si vyplníte a odešlete objednávku. Ještě ten den po uhrazení zálohy do 20.00 hod. Vám voláme a domluvíme termín instalace připojení.

  Vámi vybraný router nebo modem případně set top box posíláme nastavený další prac. den po sjednání termínu instalace PPL spedicí přímo na Vámi požadovanou adresu v rámci celé ČR. Dopravné a balné je zdarma.

 

  Veřejná pevná IP v.4 ZDARMA

  Ke všem rychlostem připojení si můžete zvolit přidělení veřejné statické IPv.4. Je to vhodné jakmile budete chtít přes Internetové připojení dálkově spravovat např. web kamery nebo PC a nebo pracujete z domova na home office.

  V případě, že zvolíte roční frekvenci plateb, tak kromě pravidelné slevy 5 % z roční ceny připojení můžete v objednávce zvolit přidělení statické veřejné IPv.4 zdarma.

  Ušetříte 99,- Kč/měs. x 12 měs. = 1.188,- Kč / rok. U konkurence (zejména mob. operátorů) je cena veřejné IPv.4 běžně kolem 200,- Kč/měs. i více.

  Veřejné IPv.6 poskytujeme standardně u vyhrazeného synchronního připojení typu Eri - optika / bezdrát. U připojení typu Eri Internet Green - optika, se možnost využití IPv.6 připravuje.

 

  Stabilní rychlost připojení

  Zejména pro ty z vás, kteří využívají Internet pro hraní her ocení stabilitu Eri Internetu a velmi stabilní hodnoty ping kolem 10 ms.

 
 

  Neomezená data

  Jsme zvyklí, že naši zákazníci stahují v průměru přes 450 GB / měs. a není vyjímkou ani objem dat přes 1000 GB a to bez vlivu na rychlost a stabilitu připojení.

 

  Neomezené volání z pevné

  Pokud doma nebo ve firmě nechcete být neustále "otrokem" svého mobilního telefonu a ještě chcete ušetřit jak peníze tak své zdraví, nabízíme klasické volání z pevné tel. linky přes Internetové volání - hlasovou službou EriVoP.

  O vyzařování z mobilního telefonu se toho hodně napsalo a hodně lidí na Západě nebo i v Japonsku jej již nedává k uchu, ale mluví nahlas přes mikrofon, i když je ostatní slyší.

  Nyní navíc můžete využít AKCE - neomezené volání z pevné v ČR za 99,-Kč/měs. Neomezené volání se vztahuje na všechny česká tel. čísla začínající 2, 3, 4, 5, 6 a 7.

  Prakticky voláte z klasických tel. přístrojů (např. vaši rodiče nebo prarodiče) a nebo moderních bezdrátových telefonů s možností připojení přes klasickou tel. zásuvku RJ11 nebo v případě IP telefonů přes port Eth./RJ 45.

  Z naší strany vše dodáme a zařídíme přenesení pevné tel. linky od stávajícího operátora a to zdarma. Můžete si vybrat i z nových (tzv. geografických) tel. čísel z vašeho Kraje. Vybírat budete moci vždy min. z 10 tel. čísel.

  Pokud využíváte na firmě ještě blok ISDN tel. čísel, zřídíme náhradou trunk přes Internetové připojení s potřebným počtem hovorových kanálů. Zajistíme připojení moderního způsobu volání přes Internet i k Vaší třeba i starší pobočkové tel. ústředně.

 

  EriTV Live + balíček "MAX" na 2 měsíce ZDARMA, aktivace v ceně služby!

  S Internetovým připojením Yellow, Blue, Red a nebo Green, od nás můžete vyzkoušet ZDARMA a bez dalších závazků EriTV Live s aktivací služby za 0,-Kč s tarifem MAX, zahrnujících všech 133 TV programů.

  Pokud nebudete chtít od 3 měsíce nadále využívat službu EriTV Live, pošlete jen žádost na email: obchod@eri.cz a vše zařídíme.

  Cena od třetího měsíce za základní balíček 67 TV programů je +99,-Kč/měs. V případě připojení 2, 3 a nebo i 4 smart TV nebo set top boxu, se cena zvýší o dalších +99,-Kč/měs.

  Přehled TV programů u EriTV Live viz.: https://eri-internet.cz/klientska-sekce/eritv

  Nepotřebujete pozemní ani satelitní anténu.

 

  Převod bez výpadku připojení:


  Eri Internet

  V případě, že již připojení typu xDSL máte od jiného operátora, zajistíme jeho převod k Eri Internet bez nutnosti návštěvy technika. Stačí do objednávky a nebo na náš email: obchod@eri.cz poslat kód pro převod xDSL - tzv. KPU, případně OKU. Tento kód Vám předá váš stávající poskytovatel.


  EriMobile

  V případě převodu mobilního tel čísla k EriMobile zařídíme vše bez výpadku a zdarma.
  Popis a ceník EriMobile viz.: (https://eri-internet.cz/katalog/erimobile)


  EriVoIP

  V případě převodu pevného tel. čísla k EriVoIP zařídíme vše bez výpadku a zdarma.
  Popis a ceník EriVoIP viz.: (https://eri-internet.cz/erivoip/neomezene-volani-z-pevne-telefonni-linky)

 

  Velký výběr modemů a routerů

  U nás si vyberete s velké nabídky kvalitních a vyzkoušených modemů i routerů výrobců: Mikrotik, TP Link, ZTE a nebo FRITZ Box (made in Germany). Veškeré koncové zařízení dodáváme našim zákazníkům již nastavené a dopravné a balné je zdarma.
  Popis a ceny koncových zařízení viz.: https://eri-internet.cz/modem/prehled .

 

  Doprava ZDARMA

  Vámi vybraný router nebo modem případně set top box posíláme nastavený další prac. den po sjednání termínu instalace PPL spedicí přímo na Vámi požadovanou adresu v rámci celé ČR.

  Dopravné a balné je zdarma.


        
© copyright by Český bezdrát s.r.o., Zámečnická 592, Příbor 74258 | 01.07.2022 19:19:28